Connect with us

Magazin

Kendall Jenner, Filistin’e destek paylaşımını saniyeler içinde sildi

İsrail’in Filistinlilere yönelik saldırılarına bir tepki de Kendall Jenner’dan geldi. Jenner, sosyal medya hesabından yakın arkadaşı Gigi Hadid’in destek sözlerini yeniden paylaştı. Ancak ünlü modelin saniyeler içinde paylaşımını silmesi tepkilere neden oldu.

Published

on

By

Ünlü simaların Filistin’e destek çağrılarına bir yenisi de Kendall Jenner’dan geldi. Dünyanın en çok kazanan modeli Jenner, yakın arkadaşı Gigi’nin destek sözlerini tekrar paylaşmış, fakat gönderisini saniyeler sonra silmesi nedeniyle tepkilerin odak noktası haline geldi.

Jenner, önceki gün Gigi Hadid’in şu sözlerini paylaştı: “Bir yandan ırksal eşitlik, LGBT & kadın haklarına destek verip yozlaşmış & gücünü kötüye kullanan rejimler ve diğer adaletsizlikleri kınayıp bir yandan da Filistinlilerin bastırılmasını görmezden gelemezsiniz. Mantıklı değil. Kimin insan haklarının daha önemli olduğu konusunda bir seçim yapamazsınız”

Yaptığı paylaşımı saniyeler sonra silen Jenner, bu hareketiyle büyük tepki topladı. Jenner’ın bu hareketine takipçileri, “Silmek gerçekleri değiştirmiyor” gibi yorumlarda bulunurken, paylaşımı Kim Kardashian’ın sildirdiği öne sürüldü.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar