Connect with us

Magazin

Kendall Jenner, ‘Sevgilim Covid 19 oldu ama ben iyiyim’ mesajını bu pozla verdi…

enner ile birlikte çıktığı tatilden kısa bir süre önce dönen Booker, Covid 19’a yakalandığını açıkladı. Booker ile Jenner, son olarak Jamaika’daydı.

Published

on

By

Önce İtalya ve Fransa’nın gözde tatil beldelerinde denizin ve güneşin keyfini çıkaran Jenner ile Booker sonra evlerine döndüler.  Aradan fazla zaman geçmeden Devin Booker bu kez Jamaika’ya gitti. Jenner ise MET Gala gecesine yalnız başına katıldı. Fakat o gecenin ardından o da soluğu hemen sevgilisinin yanında aldı. Onlara Justin Bieber ile Hailey Baldwin Bieber de eşlik etti.

SOSYAL MEDYADAN AÇIKLADI

Devin Booker, geçen hafta sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda Covid 19’a yakalandığını açıkladı. Bunun ardından da bütün gözler Kendall Jenner’a çevrildi.

‘BEN İYİYİM’ PAYLAŞIMI

25 yaşındaki Jenner da sanki hayranlarının bu merakını gidermer istek gibi Instagram sayfasında mavi bikinisiyle çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Bu şekilde de takipçilerine sağlığının yerinde olduğu mesajını verdi.

‘TAT VE KOKU ALAMIYORUM’

Kendall Jenner’ın, basketbolcu sevgilisi Devin Booker, sosyal medyadan yaptığı açıklamada Covid 19 testinin pozitif çıktığını belirterek durumunun kötü olmadığını açıkladı. Booker, en büyük sorununun tat ve koku duygularını kaybetmesi olduğunu ifade etti. Devin Booker aşı olup olmadığı konusunda herhangi bir açıklama yapmadı ama takipçilerine “aşı olmaları gerektiğini” söyledi.

ARTIK AŞKINI GİZLEMİYOR

Moda dünyasının son dönemdeki en gözde isimlerinden Kendall Jenner özel hayatıyla ilgili gizem perdesini iyice kaldırmış görünüyor. Bir süredir basketbolcu Devin Booker ile birlikte olan Jenner artık kameralar karşısında da sosyal medyada da bu birlikteliğini gizlemiyor. Kendall Jenner ve Devin Booker bir yılı aşkın süredir birlikteler. Geçen sene Miami’de birlikte görüntülenen sevgililer, yine de ilişkilerini gözlerden uzak şekilde yaşamaya çalışıyorlardı. Fakat arkadaşlarıyla birlikte çıktıkları İtalya tatilinde bu kuralı biraz yıkmış görünüyorlar.

Kaynak: Hürriyet

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar