Connect with us

Magazin

Khloé Kardashian eski sevgilisini görünce “yalancı” diye bağırdı

ABD’de eğlence ve moda dünyasının önde gelen ailelerinden Kardashianların yeni şovunun prömiyerinde Khloé Kardashian dikkatleri üstüne çekti.

Published

on

Dijital yayın platformu Hulu’da yayımlanacak The Kardashians’ın galasında ekrana eski sevgilisi Tristan Thompson’ın yer aldığı bir sahne gelince Khloé Kardashian’ın “yalancı” diye bağırdığı iddia edildi.

Sahnede Thompson, Khloé Kardashian’ın güvenini yeniden kazanmak için çalıştığını söylüyor. Page Six’in etkinlikte yer alan bir kaynağa dayandırdığını öne sürdüğü habere göre söz konusu sahnede Khloé Kardashian, “Yalancı!” diye bağırdı.

Bir başka kaynağın da çığlığın 37 yaşındaki Khloé’ye ait olduğunu doğruladığı belirtildi. Khloé’nin “kızgın bir şekilde” bağırmadığını söyleyen ikinci kaynak şu ifadeleri kullandı:

Şaka yaparak ‘yalancı’ dedi. Oradakiler gülüyordu.
31 yaşındaki Thompson galada yer almamıştı.

Los Angeles’taki Goya Studios’ta düzenlenen etkinlikte Hulu’nun masraftan kaçınmadığı, bolca içki ve tatlı ikram ettiği belirtildi.

İki gün önce verdiği röportajda Khloé Kardashian inişli çıkışlı ilişkisi hakkında konuşmuştu. Televizyon ünlüsü kendisini birçok kez aldatan NBA oyuncusu Tristan Thompson’la ilişkisinin başlarında “kendisini inanılmaz derecede güvende hissettiğini” söylemişti.

Doğum yaptığı sırada aldatıldığını öğrenen Kardashian, “Hâlâ onun iyi biri ve harika bir baba olduğunu düşünüyorum. Sadece bana göre biri değil” demişti.

Üç yaşında bir kızları olan Thompson ve Kardashian’ın ayrılması geçen yaz gündeme gelmişti.

The Kardashians, 14 Nisan’da Hulu’da yayımlanmaya başlayacak.

Independent Türkçe, Page Six, CNN

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar