Connect with us

Magazin

Khloe Kardashian ikinci kez koronavirüse yakalandı

Kardashian-Jenner ailesinin üyelerinden Khloe Kardashian, ikinci kez koronavirüse yakalandığını duyurdu. Kendisiyle birlikte üç yaşındaki kızı True’nun testinin de pozitif çıktığını söyleyen Kardashian, takipçilerine sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Published

on

By

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs, televizyon ve sanat dünyasının ünlü isimlerini de vurmaya devam ediyor. Son olarak ünlü reality show yıldızı Khloe Kardashian’ın ikinci kez koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı.

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yapan Kardashian, kendisiyle birlikte üç yaşındaki kızı True’nun testinin de pozitif çıktığını söyledi.

Sağlık durumuyla ilgili bilgi veren Khloe Kardashian, “Neyse ki aşılıyım, dolayısıyla iyi olacağım. Karantinadayız ve mevcut kurallara uyuyoruz” dedi. 37 yaşındaki Kardashian daha sonra da hayranlarına, “Herkes kendine dikkat etsin!” sözleriyle seslendi. Öte yandan Khloe Kardashian, geçtiğimiz yıl ekim ayında da koronavirüsle mücadele etmişti. İlk hastalığında kusma, titreme, migren, öksürük, ateşte ani yükseliş ve düşüş gibi semptomlar yaşadığını söyleyen Kardashian, “Migren hastasıyım ama bu gördüğüm en çılgın baş ağrısıydı” demişti.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar