Connect with us

Magazin

Kim Kardashian’ın yatak odası itirafı: Soğudum

Kanye West ile boşanma aşamasında olan dünyaca ünlü reality şov yıldızı Kim Kardashian, katıldığı bir programda cinsellikten soğuduğunu açıkladı. Kardashian, ‘Yatak odasında eskisi kadar kendime güvenmiyorum’ diyerek şok etti. 

Published

on

By

Dünyaca ünlü reality şov yıldızı Kim Kardashian, verdiği pozlar, özel hayatı ve ilginç açıklamalarıyla gündemi meşgul etmeyi sürdürüyor. Kanye West ile boşanma aşamasında olan Kardashian, cinsellikten soğuduğunu açıkladı.

‘Umarım geçici bir durumdur’

ABD’de bir TV programına katılan reality şov yıldızı, ‘Yatak odasında eskisi kadar kendime güvenmiyorum. İşin içine cinsellik girince çok utanıyorum. Eskiden böyle değildim. Umarım geçici bir durumdur’ ifadelerini kullandı.

‘Psikolojik destek almayı düşünüyorum’

Yaşadığı iki zorlu hamilelik deneyimi yüzünden cinsellikten soğuduğunu itiraf eden Kim Kardashian, ‘Zorlu geçen hamilelik ve doğum sürecinin ardından bir daha sevişemeyeceğimi düşündüm. Bu durumu aşmak için psikolojik destek almayı düşünüyorum’ dedi.

Kim Kardashian, insanların kendisini algıladığı gibi bir kadın olmadığını tam tersine cinsellikle ilgili konuşmaktan çok hoşlanmadığını vurguladı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar