Connect with us

Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ’un Kral Kaybederse’deki partneri Serenay Sarıkaya oldu

Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolü olacağı çok önceden belli olan Kral Kaybederse dizisinde, yakışıklı oyuncunun kiminle kamera karşısına geçeceği merak ediliyordu. Beren Saat adının geçtiği Kıvanç Tatlıtuğ’un partneri rolü için Serenay Sarıkaya ile anlaşıldı. Kral Kaybederse’de Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya ilk kez kamera karşısına geçmiş olacaklar.

Published

on

By

Profesör Doktor Gülseren Budayıcıoğlu’nun bir hastasının hikayesini kaleme alarak piyasaya sunduğu Kral Kaybederse romanı, yeni sezonda Star TV’de dizi olarak ekrana gelecek. Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde yer alacağı Kral Kaybederse kadrosu için birçok iddia ortaya atıldı. Özellikle Kıvanç Tatlıtuğ’un partneri için pek çok isim öne sürüldü. Son olarak Beren Saat adı ön plana çıktı.

Kıvanç Tatlıtuğ’un Kral Kaybederse’deki partneri Serenay Sarıkaya oldu
Fakat gerçek bambaşka çıktı. Oya Doğan’ın haberine göre; Kral Kaybederse dizisinde yakışıklı oyuncunun partneri, Beren Saat değil Serenay Sarıkaya oldu. Aynı markanın yüzü olan fakat hiç birlikte kamera karşısına geçmeyen Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya, Kral Kaybederse dizisinde partner olacaklar.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar