Connect with us

Dünya

Komşular şikayet etti: Gürültülü sekse 300 sterlin ceza!

İngiltere’de gürültülü seks yaptığı gerekçesiyle komşuları tarafından şikayet edilen bir kadın 300 sterlin para cezasına çarptırıldı.

Published

on

By

İngiltere’nin Wrexham kentinde yaşayan 41 yaşındaki Kristin Morgan, gürültülü seks yaptığı gerekçesiyle komşuları tarafından şikayet edildi. Morgan şikayet neticesinde 300 sterlin yani yaklaşık 6 bin 300 TL para cezasına çarptırıldı.

Komşularının 2020 yılında yetkililere başvurduğu ve Morgan’a uyarı bildirimleri gönderildiği ancak tüm bunlara rağmen şikayetlerin devam ettiği aktarıldı.

Komşular durumu kanıtlamak için evin çevresine gürültü monitörleri kurduklarını ve bu sayede sesleri kaydedebildiklerini belirtti. Ayrıca komşular, gürültülü seksin psikolojilerini bozuğunu ve evlerinde artık mutlu hissetmediklerini dile getirdi.

Morgan ise kendini savunurken evine yalıtım yaptırmak istediğini ve bunun için para biriktirdiğini söyledi. Komşulardan biri bunun üzerine Morgan’a “Gürültülerin durması gerektiği açık. Bu konuda bir şeyler yapmalısın. Bazı adımlar attığınızı biliyoruz. Yalıtım bu duruma yardımcı olabilir.” dedi.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar