Connect with us

Gündem

Koronavirüsü bilen Şaman kahin 2021 felaketlerini açıkladı!

Koronavirüs salgınını önceden bilerek tüm dünyayı şaşkına çeviren Azerbaycanlı Şaman Kahin şimdi de 2021 yılında insanları bekleyen felaketleri açıkladı.

Published

on

Koronavirüs salgınını önceden bilerek tüm dünyayı şaşkına çeviren Azerbaycanlı Şaman Kahin şimdi de 2021 yılında insanları bekleyen felaketleri açıkladı.

Azerbaycanlı Şaman Kahin’i 2020 yılının felaketler yılı olacağını önceden bilmiş ve yaşanacakları tek tek tahmin etmişti. Kahin’in 2020 yılı için en çok tepki alan tahmini ise koronavirüs salgınını bilmesi olmuştu.

Ünlü kahin 2020 yılında domuz gribi ve kuş gribinden çok daha büyük bir salgının ortaya çıkacağını haber vermişti. Bu tahmini ile milyonlarca insanı şaşırtan kahin ülkeler arasında çıkar çatışmalarının artacağını, ekonominin çok kötüye gideceğini ve para sisteminin değişeceğini, her şeye zam geleceğini ve ABD’nin yeni başkanının Türkleri sevmeyeceğini açıklamıştı.

2021 KEHANETLERİNİ AÇIKLADI

Tahminlerinin çoğu doğru çıkan ünlü kahin şimdide 2021 yılında yaşanacak kehanetleri açıkladı. Azerbaycanlı Şaman Kahin’i 2021 yılının 2020 yılından daha zor geçeceğini söyledi. Beklediği felaketler ise bir an önce 2020 yılının bitmesini bekleyen insanları umutsuzluğa sürükledi.

Ünlü Kahin’in senaryolarının doğru çıkıp çıkmayacağı ise şimdiden merak konusu olmaya başladı. Azerbaycanlı Kahin’in ilk tahmini 2021 yılında yaşanacak büyük deprem felaketleri oldu. Şaman Kahin’i ilk büyük depremin yılın başında gerçekleşeceğini açıkladı. Doğa olayları ile ilgili tahminler bulunan Kahin, denizin kabaracağını da söyledi.

3. DÜNYA SAVAŞININ KIVILCIMLARI ÇAKILACAK

Bahar aylarına kadar salgının karantina sürecinin devam edeceğini açıklayan Şaman Kahin’i sonrasında da koronavirüs salgınının son bulmayacağını iddia ediyor.

Kahin Covid-19 salgınının bitmeyeceğinin yanı sıra yeni salgınların da geleceğini açıkladı. Toplu hayvan ölümlerinin de yaşanacağı 2021 yılında devlet ve halk çatışmalarının gerçekleşeceğini tahmin eden Şaman Kahin’i ABD’de 11 eylül benzeri bir olay yaşanacağını, dünya üzerinde 3 ülkenin ittifak yapacağını ve 3. dünya savaşı için kıvılcımların başlayacağını da aktardı. Ünlü Kahin savaşın ise bu yıl başlamayacağını söyledi.

TÜRKİYE’Yİ ZOR GÜNLER BEKLİYOR

Azebaycanlı Şaman Kahin’i 2021 yılında Türkiye siyasetini ve İstanbul şehrini de büyük felaketlerin beklediğini açıkladı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar