Connect with us

İngiltere

Kraliçe, Harry’nin akıl sağlığı için kapıları tamamen kapatmayacak

Prens Harry daha önce annesinin ölümünün kendisinde travma yarattığını söylemişti.

Published

on

Kraliyet uzmanı Angela Levin, Kraliçe Elizabeth’in torunu Prens Harry’den vazgeçmeye hazır olmadığını söyledi. Levin, Twitter’da yaptığı paylaşımda Sussex Dükü ve Kraliyet ailesi arasındaki gergin ilişkiye dair konuştu.

Page Six’in haberine göre Levin, Kraliyet ailesinin Prens Harry’nin zihinsel durumuyla ilgili epey endişeli olduğunu belirtti. Uzman bu durumun kendisini Kraliyet ailesinin kapıları Prens Harry’e tamamen kapatmayacağını düşünmeye sevk ettiğini söyledi.

Levin, Prens Harry ve eşi Meghan Markle’ın aileye dönmesinin artık çok geç olup olmadığını soran kullanıcıya cevaben yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

Bence Harry’nin Londra’daki ailesi onun akıl sağlığı için çok endişe duyuyor. Harry’nin yüzüne Kraliyet kapısının çarpmasının yıkıcı sonuçları olabileceğini düşünüyorlar.

Levin’in Kraliyet ailesine dair düşünceleri Kraliçe Elizabeth’in tahta geçişinin 70. yılı için yapılacak kutlamaya Prens Harry’nin de davet edileceğinin ortaya çıkmasının ardından geldi.

Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın dayısı Gary Goldsmith de gerginliğini büyümemesi için düşesin Prens William ve Prens Harry arasında uzlaştırıcı bir rol oynadığını açıklamıştı.

Prens Harry geçen ay verdiği bir röportajda annesi Prenses Diana’nın ölümünden sonra yaşadığı travmanın kendisini alkole ve uyuşturucuya sürüklediğini açıklamıştı.

Apple TV’de yayımlanan “The Me You Can’t See” programında konuşan Sussex Dükü şu ifadeleri kullanmıştı:

İçimden alkol almak, uyuşturucu kullanmak geliyordu ve hissettiklerimi azaltacak şeyler yapmak istiyordum.

Kaynak: Independent Türkçe

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar