Connect with us

Magazin

Kraliyetten medya yıldızlığına: Harry ve Meghan çiftini üç ay boyunca kameralar izleyecek

Sussex Dük ve Düşesi’ni, Netflix için hazırlanacak yapım kapsamında imzaladıkları anlaşmanın ardından üç ay boyunca kameraların izleyeceği aktarıldı.

Published

on

By

Kraliyetin gizliliğinden medya yıldızlığına: “Netflix kameraları Harry-Meghan çiftini üç boyunca izleyecek”
Ünlü çift Netflix’le yapılan milyonlarca dolarlık anlaşmayla Kraliyet’e olan borçlarını ödemişti
Sussex Dük ve Düşesi’ni, Netflix için hazırlanacak yapım kapsamında imzaladıkları anlaşmanın ardından üç ay boyunca kameraların izleyeceği aktarıldı.

Daily Mail’in haberine göre Prens Harry ve Meghan Markle, “insanların hayatlarına bakmasını ve yaptıkları tüm hayır işlerini görmesini” umuyor. Kraliyet çifti dijital yayın platformunda yayımlanmak üzere film, dizi gibi yapımlar üretmek için yaklaşık 150 milyon dolarlık (yaklaşık 1 milyar 168 milyon TL) bir anlaşma imzaladı.

Görünüşe göre kameralar Harry ve Meghan çiftini üç ay boyunca izleyecek ancak çiftin Kaliforniya’daki malikanelerinin bu kapsam içinde olup olmayacağı henüz bilinmiyor.

Haberi aktaran kaynak şu ifadeleri kullandı:

“Çevresel nedenleri ve yoksulluk uçurumunu vurgulayan anlatılar üretmekle ilgili yüce fikirlere sahip olabilirler ama Netflix belli ki daha fazlasını istiyor.”

Kaynağa göre bahsi geçen projenin büyük bir kısmı çiftin yaptığı hayır işleriyle ilgili olacak. Öte yandan Netflix sözcüsüyse çiftin halihazırda gelişme aşamasında olan birkaç programının olduğunu ancak şu aşamada herhangi bir liste açıklayamayacaklarını belirtmişti.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar