Connect with us

Dünya

Leonardo DiCaprio iki köpeğini kurtarmak için donmuş göle atladığını açıkladı

Oscar ödüllü oyuncu, iki Husky köpeği o sırada kaldığı konaklama yerinin yakınında göle düştüğünde yeni hiciv komedisi Don’t Look Up’ın çekimlerindeydi.

Published

on

Happy Sad Confused podcast’ine konuşan DiCaprio “Esasen ikisi de donmuş göle düşmüştü” dedi.

Podcast’te de yer alan ve Don’t Look Up filminin başrolünde DiCaprio’ya eşlik eden Jennifer Lawrence ardından hikayeye ek yaptı.

Lawrence, “Köpeklerden biri düştü ve DiCaprio köpeği kurtarmak için donmuş göle atladı ve DiCaprio bir köpeği göletten dışarı ittiği andaysa diğeri atladı” dedi.

Lawrence daha sonra DiCaprio’nun 2015 yapımı Diriliş (The Revenant) filmine şaka yollu atıfta bulundu. Filmde DiCaprio’nun canlandırdığı karakterin ısınmak için soyunup ölü bir atın kadavrasının içinde uyuduğu görülüyor.

Lawrence, “Eminim hepiniz merak ediyorsunuzdur çünkü ben de merak ediyordum: DiCaprio hemen arabada soyunmuştu” diye espri yaptı.

Yeni filmin prodüksiyonu sırasında diğer başrol oyuncusu Jonah Hill’le birlikte kiralık bir evde kalan DiCaprio, yönetmen Adam McKay’e sık sık iki köpeğinin ve evde yaptıkları yıkımın resimlerini göndermiş.

McKay, bir noktada DiCaprio’nun kanepesini “parçalanmış” halde bırakan iki köpeği “saf kasırgalar” diye nitelendirmiş.

Don’t Look Up’ta DiCaprio ve Lawrence, dünyayı yaklaşan bir asteroidin endişelenmeleri gereken bir şey olduğuna ikna etmek zorunda olan bilim insanlarını canlandırıyor.

McKay bu hafta bir diğer başrol oyuncusu Meryl Streep için filmde planlanan ve nihayetinde bir dublörün canlandırdığı çıplak sahneyle DiCaprio’nun “sorunu olduğunu” açıklamıştı.

Lawrence daha önce, kendi adı filmin afişinde en üstte yazmasına rağmen DiCaprio’nun Netflix filmi için kendisinden daha fazla ücret aldığını doğrulamıştı.

Don’t Look Up, 24 Aralık’ta Netflix’te yayımlanacak.

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir. https://www.independent.co.uk/arts-entertainment, çeviren: Onur Bayrakçeken

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar