Connect with us

Magazin

Madonna ‘Batman’ ve ‘The Matrix’ filmlerindeki rolleri reddettiği itiraf etti: Kendimi öldürecek kadar pişman oldum

Madonna, bir zamanlar “Batman Returns” ve “The Matrix” filmleri için gelen rolleri geri çevirdiği için pişman olduğunu söyledi.

Published

on

By

1983 yılında ilk çıkardığı solo albümü ile kısa sürede uluslararası ün kazanan Amerikalı şarkıcı Madonna, “Batman” ve “Matrix” filmleri için gelen rolleri geri çevirdiğinden dolayı yaşadığı pişmanlığı dile getirdi.

Screen Rant’ın haberine göre, televizyon programcısı Jimmy Fallon’ın The Tonight Show programına katılan Madonna’ya ilk olarak 1992 yapımı “Batman Dönüyor”da kendisine teklif edilen Kedi Kadın (Catwoman) rolünü reddetmesi soruldu. Şarkıcı bu kararından çok pişman olduğunu belirtirken, onu asıl rahatsız eden şeyin “The Matrix”teki teklifi geri çevirmiş olması olduğunu itiraf etti.

‘KENDİMİ ÖLDÜRMEK İSTEDİM’

“The Matrix”te kendisine hangi rolün teklif edildiğini açıklamayan sanatçı, şu ifadeleri kullandı:

“Catwoman’ı geri çevirdiğim için pişmanım. Bu oldukça kötü bir karardı… Aynı zamanda ‘The Matrix’teki rolü de reddettim. Buna inanabiliyor musunuz? Kendimi öldürmek istedim. ‘The Matrix’, şimdiye kadar yapılmış en iyi filmlerden biri gibi. Ufacık bir parçam, hayatımdaki o reddetme anından pişmanlık duyuyor.”

İlk çıkış yaptığı tarihten bu yana tüm zamanların en çok satan kadın şarkıcısı olan Madonna, müzisyenliğinin yanı sıra kendisine müzikal ve komedi filmi dalında En İyi Kadın Oyuncu ödülünü de kazandıran 1996 yapımı “Evita” filmi de dahil olmak üzere 25’in üzerinde filmde rol aldı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar