Connect with us

Magazin

Mahsun Kırmızıgül’ün oğlu Mahmut Kırmızıgül sosyal medyada gündem oldu

Mahmut Kırmızıgül, ‘Prestij Meselesi’ adlı filmde babası Mahsun Kırmızıgül’ü canlandıracak. Fotoğraflar yayınlayan Mahmut Kırmızıgül’ün babasına olan benzerliği sosyal medyada gündem oldu.

Published

on

By

‘Prestij Meselesi’nde babası Mahsun Kırmızıgül’e hayat verecek olan Mahmut Kırmızıgül’ün filmden ilk görüntüleri yayınlandı.

6 aydır oyunculuk dersi alan ve rolü için 8 kilo veren Kırmızıgül’ün babasına ikizi kadar benzemesi sosyal medyada gündem oldu.

‘PRESTİJ MESELESİ’ FİLMİ HAKKINDA

Prestij Müzik’in kurucusu Hilmi Topaloğlu’nun Anadolu’nun dört bir yanından bulduğu yetenekli genç müzisyenleri keşfetmesini konu edinen ve senaryosunu Mahsun Kırmızıgül’ün kaleme aldığı ‘Prestij Meselesi’ adlı filmin çekimleri gelecek hafta başlayacak.

Yapımcılığını Boyut Film adına Murat Tokat’ın yaptığı filmin yönetmen koltuğunda da Kırmızıgül oturuyor.

3 ŞUBAT’TA VİZYONA GİRECEK

Prestij Müzik ailesinin doğuşu ve yükselişini ele alan filmde, aynı zamanda 1990’lardan bugüne Özcan Deniz, Haluk Levent ve Mahsun Kırmızıgül’ün de aralarında bulunduğu sanatçıların mesleklerine olan tutkuları ve hayat mücadeleleri anlatılacak. Türkiye’nin yanı sıra farklı ülkelerde de gösterilmesi planlanan yapımın, 3 Şubat’ta vizyona girmesi hedefleniyor.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar