Connect with us

Gündem

Manchester United kaptanı Maguire Mikonos’da gözaltına alındı

Manchester United kaptanı Harry Maguire, bazı takım arkadaşları, flört reality dizisi ‘Aşk Adası’nın yıldızlarından Chris Hughes ve sevgilisi Fern Hawkins ile birlikte tatil yaptığı Yunanistan’ın Mikonos Adası’nda kavgaya karıştı.

Published

on

By

Manchester United kaptanı Harry Maguire, bazı takım arkadaşları, flört reality dizisi ‘Aşk Adası’nın yıldızlarından Chris Hughes ve sevgilisi Fern Hawkins ile birlikte tatil yaptığı Yunanistan’ın Mikonos Adası’nda kavgaya karıştı.

‘POLİSE VURDU VE KÜFRETTİ’

Daily Mail’in haberine göre gece gittikleri barın koronavirüs önlemleri nedeniyle geceyarısında kapanması üzerine dışarı çıkan Maguire’ın da aralarında bulunduğu 8 erkek, bölgeyi terk etmedi ve kavga ederek çevreyi rahatsız etti. Barın önünde minibüste oturanların çok fazla gürültü çıkarması üzerine ada sakinleri polisi çağırdı. Polisin gelip minibüsün çekilmesini istemesi karşısında dışarı çıkan iki erkeğin polis memurlarına saldırdığı ileri sürüldü. Maguire’ın da çok saldırgan davrandığı, hatta polise vurduğu ve küfrettiği iddia edildi.

Reuters haber ajansı, Yunan devlet televizyonu ERT’ye dayanarak, olayın, iki turist grubu arasında kavga çıkmasından kaynaklandığını duyurdu. 112 milyon dolarlık 27 yaşındaki orta saha oyuncusu, iki erkekle birlikte kelepçelenerek gözaltına alındı.

Premier Lig devi kaptanı geceyi karakoldaki bir hücrede geçirdiği belirtildi. Diğer 5 erkeğin villalarına geri dönmelerine izin verildiği kaydedildi. Daily Mail’e konuşan bir polis kaynağı “Grubun gitmek istemediği ve çok fazla bağırıp çağırarak gürültü yaptığı sanılıyor” dedi.

Reuters’e konuşan bir polis yetkilisi, Maguire dahil üç İngiliz erkek turistin Siros Adası’na götürülerek mahkemeye çıkarılacağını söyledi.

MANCHESTER UNITED: OLAYIN FARKINDAYIZ

Manchester United “Kulüp Harry Maguire’in dün gece Mikonos’ta karıştığı iddia edilen olayın farkındadır. Harry ile temas kurulmuştur, kendisi Yunan yetkililerle tam işbirliği içindedir, Şimdilik daha fazla açıklama yapmıyoruz” açıklamasını yaptı.

Olaydan önce taraftarlarla eğlenmişti Maguire’ın olay öncesi gece saatlerinde Matogiannia bölgesinde Manu taraftarlarıyla sohbet ederken görüntüleri Yunan haber sitelerine yansıdı. İngiliz taraftarlar sokakta kaptanın adıyla tezahürat yapıp kendisiyle selfie çekmek için yarışırken görüntülendi. Sevgilisi Fern Hawkins de Instagram da Maguire ile fotoğrafını “Seninle tatilde” mesajıyla paylaştı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar