Connect with us

Magazin

MasterChef Büşra kimdir, Büşra Uygur kaç yaşında?

Büşra Uygur, Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu’nun jüri üyeliklerini üstlendiği MasterChef 2020 sezonunda yarışan isimlerden biri oldu. Finale kalmayı başaran Büşra Uygur’un ana kadroda yarışıp yarışmayacağı ilerleyen günlerde netleşecek. Peki, MasterChef Büşra kimdir, kaç yaşında? Büşra Uygur hakkında bilgiler…

Published

on

By

MasterChef 2020 sezonuna İstanbul’dan dahil olan Büşra Uygur, çevre mühendisliği bölümü mezunu ve 25 yaşında. Kariyerine iç güvenlik uzmanı olarak devam eden Büşra Uygur, ilk turda ezmeli kebap yemeği yapmış ve aldığı 2 evet ile düellolara kalmaya hak kazanmıştı. Üçlü düelloda Erdoğan Cem ve Hasan Aktaş’la rakip olan Büşra Uygur’un hıngal mantısı beğeni kazanmış, yarışmacı bir üst tura çıkmayı başarmıştı.

MASTERCHEF BÜŞRA KİMDİR?

MasterChef 2020 sezonuna İstanbul’dan dahil olan Büşra Uygur, çevre mühendisliği bölümü mezunu ve 25 yaşında. Kariyerine iç güvenlik uzmanı olarak devam eden Büşra Uygur, ilk turda ezmeli kebap yemeği yapmış ve aldığı 2 evet ile düellolara kalmaya hak kazanmıştı. Üçlü düelloda Erdoğan Cem ve Hasan Aktaş’la rakip olan Büşra Uygur’un hıngal mantısı beğeni kazanmış, yarışmacı bir üst tura çıkmayı başarmıştı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar