Connect with us

Magazin

MasterChef kim elendi? MasterChef 11 Ekim eleme potasında kimler vardı?

Tv8’in sevilen lezzet yarışması MasterChef Türkiye 2020’de eleme heyecanı damga vurdu. Ebru ve Esra kaptanlığında yarışan mavi ve kırmızı takımlardan kaybeden taraf kırmızı oldu. Kırmızı takım Eray haricinde tüm ekip eleme oyununa gitti. Peki, eleme potasında kimler vardı? MasterChef’de kim elendi?

Published

on

By

Tv8’in sevilen lezzet yarışması MasterChef Türkiye 2020‘de eleme heyecanı damga vurdu. Bu haftaki yarışmada MasterChef’de dokunulmazlığı 3-0 ile kaybeden kırmızı takım oldu. Kırmızı takım içerisinden bireysel dokunulmazlığı ise Eray kazandı. Takım olarak eleme oyununa giden kırmızı takımda kimler var? MasterChef Türkiye‘de bu hafta kim elendi?

MASTERCHEF 2020 ELEME POTASINDA KİMLER VAR?

Elenecek yarışmacının belli olacağı eleme yarışmasında kırmızı takımdan potada olan 6 yarımacı kıyasıya mücadele etti. Eleme potasında olan ve eleme oyununa kalan isimler şöyle: Serhat, Berker, Tanya, Ebru, Walison, Sefa.

MASTERCHEF GÜNÜN MENÜSÜ NEDİR?

Yarışmanın Pazar akşamı yayımlanan 75. bölümünde kırmızı takımdan 6 kişi eleme oyununa çıktı. Bu bölümde Somer, Mehmet ve Danio şefler yarışmacılarda bottarga ile enfes yemekler yapmalarını istedi. 6 yarışmacının da yaratıcılığının konuştuğu oyunda kim birinci oldu, kim elendi?

Bottarga Nedir? Bottarga (Kefal havyarı) nasıl yapılır?

MASTERCHEF KİM ELENDİ?

Yarışmada birbirinden başarılı 6 isim de tabaklarını jüriye sundu. Mehmet, Somer ve Danilo şeflerin tadım aşaması tamamlandı ve Somer Şef, en başarılı tabak olarak Serhat’ın adını verdi. İkinci en iyi tabak Tanya oldu. Üçüncü olan yarışmacı Berker seçildi. Üçlü eleme oyunu için Sefa, Ebru ve Walison karşı karşıya geldi.

ÜÇLÜ ELEMEDE ELENEN İSİM WALISON OLDU

Eleme oyununda başarılı olamayan SEFA, WALISON, EBRU, Somer Şef’in imza yemeğini en iyi yapan olmak için mücadele etti. Bu yemeği en iyi yapan 2 isim Sefa ve Ebru olurken 1 hafta daha MasterChef 2020 hayallerine devam etmeye hak kazandı. En kötü yapan isim Walison ise bugün elenerek yarışmaya veda etti.

MasterChef Walison kimdir? Walison nereli ve kaç yaşında?

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar