Connect with us

Magazin

MasterChef Türkiye 2020’de eleme adayları kimler oldu?

MasterChef Türkiye 2020’de bu haftanın üçüncü takım oyunu yeni bölümde gerçekleştirildi.

Published

on

By

Esra’nın kaptanlığında Mavi takım bu haftanın son takım oyunu öncesinde 2-0’lık skorla önde yer alıyordu. Ebru’nun liderliğin Kırmızı takım bu hafta dört ismi eleme potasına göndermek zorunda kaldı. Adana’da gerçekleştirilen dış çekimde şefler Kırmızı ve Mavi takımdan Adana’ya özgü bir menü istediler. Adana menüsünde Yüksük Çorbası, Peynirli Sıkma, Sarımsaklı Köfte, Adana Kebap ve Karakuş Tatlısı yer aldı. 5 cors yemeği çıkarmayı başaran Kırmızı ve Mavi takımın tabakları Adana’lı gurme ve şefler tarafından tadıldıktan sonra oylandı.

MASTERCHEF’TE ELEME POTASINDA KİMLER VAR?

MasterChef’te eleme potasında şu ana kadar Serhat, Tanya, Walison ve Berker yer alıyor. Bireysel dokunulmazlığı kazanan ismin açıklanmasının ardından potaya giren iki isimde açıklanacak.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Kırmızı takımda eleme potasında yer almayan üç isim bireysel dokunulmazlık için yarıştı. Soğan’ın ana ürün olduğu MasterChef 2020’de en iyi tabağı yaparak bireysel dokunulmazlığın sahibi ve bu hafta Kırmızı takımdan elemeye gitmeyen tek isim Eray oldu. Böylelikle eleme potasına giden son iki isim Ebru ve Sefa oldu.

Sefa’nın eleme potasına girmesinden sonra sosyal medyada Sefa’ya destek yağdı. Bir yemeği tek başına yapan Sefa’ya yardım istemesine rağmen yardım edilmemesi sosyal medyada izleyicilerin tepkisini aldı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar