Connect with us

Magazin

MasterChef’te bu hafta eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim aldı?

MasterChef Türkiye yarışmasında bu akşam dokunulmazlığı alan isim ve eleme adayı belli oluyor. MasterChef Türkiye’nin 22 Eylül 2021 akşamı gerçekleşen haftanın ilk dokunulmazlık ve eleme heyecanı son buldu. Peki ama MasterChef’te dokunulmazlığı kim aldı, eleme adayı kim oldu?
 

Published

on

By

MasterChef Türkiye’de bu akşam dokunulmazlık oyunu gerçekleşti. Dokunulmazlık oyununun kazanan ve eleme adayı olan isimler netleşiyor. Peki ama MasterChef’te eleme adayı kim oldu?

MasterChef’te dokunulmazlığı kim aldı?

MasterChef’te bu akşam dokunulmazlığı kazanan isim henüz belli olmadı. MasterChef’te hafta boyunca kalan yiyeceklerden yarışmacıların yaratıcılık yemeği yapması istendi. Safanur, Tahsin ve Emre’nin tabakları dokunulmazlık oyununda en iyi tabaklar seçildi. MasterChef’te dokunulmazlığı Tahsin kazandı.

MasterChef’te eleme adayı kim oldu?

MasterChef’te dokunulmazlığı kazanan Tahsin, ”Potaya gitmeyi hak ettiğini düşünen insan varsa el kaldırmasını istiyorum.” dedi. Tahsin, ”Emre senin adını söylemek istiyorum. Geçen hafta Tunahan’ı muhallebiyi tutturamadığı için potaya atan sen bugün muhallebiyi tutturamadığın için potaya gidiyorsun. Üzülüyorum. Tarihi tekerrürden ibaret.” ifadelerini kullandı. Ayrıca takım oylaması sonrası bir eleme adayı daha belirlenecek.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar