Connect with us

Magazin

MasterChef’te dokunulmazlığı kim aldı? 8 Eylül MasterChef’te eleme adayı kim oldu?

MasterChef’te bu haftanın ilk dokunulmazlık oyunu gerçekleşiyor. Yarışmacılar yaratıcılıklarıyla jüriden geçer not almak istiyor. Bu akşam dokunulmazlık için yarışmacıların yaptığı yemekler merak edildi. Peki ama MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayı kim oldu?
 

Published

on

By

MasterChef’te bu akşam oynanan takım oyunu sonrası haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Dokunulmazlık oyununu kazanan isim birazdan belli olacak ve haftanın ilk eleme oylaması gerçekleşecek. Peki ama MasterChef’te dokunulmazlığı kazanan isim ve elenen isim kim oldu?

MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef’te bu akşam dokunulmazlık oyunu gerçekleşiyor. Dokunulmazlık oyununu kazanan isim yarışmacı arkadaşlarından birini eleme adayı olarak gösterecek. Ayrıca takım oylaması sonucu bir kişi daha eleme adayı olacak. MasterChef Türkiye’de sadece 2 yarışmacı Danilo Şef’in tabağına benzer yemeği yaptı ve diğer yarışmacılar başarılı olamadı. Hamza dokunulmazlığı kazanan isim oldu.

MasterChef’te eleme adayı kim oldu?

Dokunulmazlık oyunu sonrası eleme adayları belli oluyor. Dokunulmazlığı kazanan MasterChef Hamza eleme adayı olarak Azize’nin adını söyledi. Takım oylaması sonucunda ikinci eleme adayı Safanur oldu.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar