Connect with us

Magazin

Mastürbasyon itirafına İrem Derici’nin babasından sert tepki!

EXXEN’de Konuşanlar programında mastürbasyon, cinsel hayat ve aldatma itiraflarıyla olay olan İrem Derici’ye babasından sert tepki geldi.

Published

on

By

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı’nın yeni platformu Exxen’de yer alan Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programına konuk olan İrem Derici yaptığı itiraflarla magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Dericinin cinsel hayatıyla ilgili itiraf büyük ses getirmişti.

Derici, üniversite yıllarında cinsel içerikli film izleyerek kendisini tatmin ederken annesine yakalandığını anlatmıştı.

Evdekilerin şüphelenmemesi için yaptıklarını anlatan Derici “Kimse şüphelenmesin diye kapıyı tam kapatmayıp aralık bıraktım.” demişti.

“Annem odaya girip kendimi tatmin ettiğimi gördü”

Yakalandığı andan bahseden Derici “Annem odaya girip beni gördü. Toparlanmak yerine far görmüş tavşan gibi bakakaldım. Annem de bana bakakaldı sonra da kaçtı” açıklamasını yapmıştı.

İrem Derici’nin itirafını duyan Hasan Can Kaya ise hiçbir şey diyemeden ağzı açık kalmış ve seyirciden alkış istemişti.

“Ben de aldattım”

Programının devamında aldatma ile ilgili itiraflarda bulunan Derici “Ben de aldattım. Psikolojik şiddet çok garip bir şey. Öyle bir şey diyor ki, hıncımı alamıyorum. Gidiyorum aldatıyorum ama haberi de olmuyor. Ne yapmış oluyorum şimdi? Hepsini aldatmadım ama.” dedi.

İlişkileri hakkında konuşan Derici “Evliliğimde ya da uzun ilişkimde böyle bir şerefsizlik yapmadım. Ne zaman aldatsam, 3 ila 5 iş günü arasında o ilişki bitti” demişti.

Salgın döneminde sosyal medyada çok vakit geçirdiğini belirten Derici “Mart ayından bu yana en büyük keyfim, ‘keşfet’te adam beğenmek. 30 adam beğeniyorum, kenara atıyorum. Ertesi gün ‘o beni basına söyler’, ‘bu sabahına beni eve yollar’ diye diye eliyorum, elde kalıyor sıfır.” sözlerini eklemişti.

”Hulusi Derici ilk kez açıklama yaptı”

Mastürbasyon, cinsel hayat ve aldatma itiraflarıyla gündemi sarsan İrem Derici’nin babası Hulusi Derici ilk kez açıklama yaptı.

61 yaşındaki reklamcı Hulusi Derici kızının cinsel hayatıyla ilgili açıklamaları için kızını sert sözlerle uyardı.

Hulusi Derici’nin “Böyle konularla değil müziğinle gündeme gel. Bunlar Türk aile yapısına ters” diyerek kızını uyardığı öğrenildi.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar