Connect with us

Magazin

Masumiyet dizisinde rol alan Hülya Avşar’ın filtreli görüntüleri sosyal medyada alay konusu oldu

Filtreli çekimlerde sanatçının burnu bile deforme olmuş…

Published

on

By

31 Mart Çarşamba günü yeni bölümüyle ekranlara gelen Fox’un sevilen dizisi Masumiyet’teki o görüntüler izleyenlerin dikkatinden kaçmadı. İlker Ilgaz’ın annesi rolünü alan Hülya Avşar’ın (Hale Ilgaz) filtreli çekimleri sosyal medyanın diline düştü.

Hülya Avşar’ın o görüntülerine sosyal medya kullanıcıları “Filtre sponsor olmuş gibi düşüyor”, “Efsaneler ölmez şekil değiştirir”, “Hülya Avşar’ın yıllar önce kaybolan oğlu Lord Voldemort” gibi yorumlar yaptı.

MASUMİYET DİZİSİNİN KONUSU

Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela’nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişir.

Oyuncular: Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Öztürk Gidişli, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu, Sevgi Temel, Rüçhan Çalışkur

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar