Connect with us

Magazin

Meghan Markle ve Prens Harry, Netflix reality şovu söylentilerini yalanladı

Published

on

By

Sussex Dükü ve Düşesi, Netflix’te yayımlanacak gizli çekim belgesel dizide yer alacakları yönündeki haberlere yanıt verdi.

The Independent’a konuşan Meghan ve Harry’nin sözcüsü şunları söyledi: “Dük ve Düşes hiçbir reality şov’da yer almıyor.” Haberlerde programın üç ay boyunca çiftin çalışmalarını takip edecek bir reality dizisi olacağı öne sürülmüştü.

The Sun 28 Eylül’de “Keyifli olacak. İnsanlardan hayatlarına göz atmalarını istiyorlar” ve Meghan izleyicilerin “gerçek halini” görmesini istiyor demişti.

Ne var ki kraliyet çifti durumun böyle olmadığını söyledi. Bir doğa belgeseli dizisi ve ilham veren kadınları konu alan bir animasyon dizisi de dahil olmak üzere Netflix’le yapım aşamasında bazı programları bulunuyor.

Bu ortaklık çiftin senaryolu diziler, belgeseller, belgesel diziler, uzun metrajlı filmler ve çocuk programları hazırlamasını da içeriyor.

The Independent bu çalışmanın ana amacının kendileriyle ilişkili birçok farklı konuyu ve çiftin yeni kurulan kâr amacı gütmeyen kuruluşu Archewell’in çalışmalarını vurgulamak olacağını düşünüyor.

Bir kaynak, “Daha şefkatli ve adil bir dünya sağlamak, sadece kâr amacı gütmeyen kuruluşlarıyla yaptıkları bir şey değil, bu girişimde hayata geçirecekleri, sahip oldukları ve kendilerini biçimlendiren inanç” diye konuştu.

2 Eylül’de çift, Netflix’le anlaşmayı doğrulayan ve “bilgilendiren ama aynı zamanda umut veren içerikler” yaratmak istediklerini aktaran bir açıklama yapmıştı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar