Connect with us

Dünya

Meghan Markle yine gündemde: 7 dakikalık konuşmasında 54 kez ‘Ben’ dedi…

İngiliz kraliyet ailesinden ayrılma kararı ve sonrasındaki açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Meghan Markle, İngiltere’de One Young World zirvesine katıldı. Markle, burada yaptığı konuşması kadar kıyafetleriyle de gündem oldu. Markle’ın 7 dakikalık konuşmasında 54 kez ‘ben’ demesi de İngiltere basınında manşetlere taşındı.

Published

on

By

Prens Harry ile birlikte Kraliyet unvanlarından vazgeçerek ABD’ye yerleşen Sussex Düşesi Meghan Markle, dün akşam Manchester’da düzenlenen ‘One Young World’ zirvesinin açılış konuşmasını yaptı.

Markle, uzun zaman sonra İngiltere’de halka açık bir etkinliğe katılırken, burada 7 dakikalık bir konuşma yaptı ve ‘cinsiyet eşitliğinin’ önemine değindi. Ancak Markle, ‘eşitlik’ten bahsederken 54 kez ‘kendine atıfta bulununca’ İngiliz basının dilinden kurtulamadı.

Haziran ayında Kraliçe’nin Platin Jübile’sinden sonra ilk kez halka açık bir etkinlikte görülen Markle, kırmızılar içerisinde başladığı açılış konuşmasında ilk olarak “İngiltere’ye geri dönmek çok güzel” dedi ve anne-baba olmanın Prens Harry ve onu ne kadar değiştirdiğinden söz etti. Markle, daha sonra da cinsiyet eşitliğinin önemini vurgulayan yedi dakikalık bir konuşma
gerçekleştirdi.

İngiliz The Sun gazetesi, Düşes’in 7 dakika boyunca tam 54 kere ‘ben’ dediğine dikkat çekerken, “41 yaşındaki Meghan, yedi dakika içinde 54 kez kendine atıfta bulundu.” ifadelerini kullandı.

 

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar