Connect with us

Dünya

Meghan Markle’ın eski arkadaşı: Prens Charles ve Prens Harry’nin arasını o açtı

Meghan Markle’ın eski arkadaşı Lizzie Cundy, Sussex çiftini eleştiri yağmuruna tuttu. 53 yaşındaki eski model, Prens Harry ve babası Prens Charles’ın arasının açık olmasına yönelik söylentiler hakkında konuştu.

Published

on

By

Meghan Markle’ın eski arkadaşı Lizzie Cundy, Sussex çiftini eleştiri yağmuruna tuttu. 53 yaşındaki eski model, Prens Harry ve babası Prens Charles’ın arasının açık olmasına yönelik söylentiler hakkında konuştu.

Cundy, baba oğul arasındaki ilişkiye en büyük darbeyi Meghan Markle’ın vurduğunu ima etti.

Cundy ve Markle, 2013’te Suits dizisinin setinde tanışmış. Ancak ikili Londra’da düzenlenen bir yardım yemeğinde yakınlık kursa da daha sonra ilişkileri bozulmuş. Cundy, Meghan Markle’ın Prens Harry’yle yakınlık kurmasının ardından kendisiyle ilişkisini kestiğini öne sürüyor.

Cundy, Markle’la arasının açılması nedeniyle çiftin düğününe de davet edilmemiş.

Yakın zamanda Prens Charles ve Prens Harry’nin 8 aydır görüşmediği ve ilişkilerinin gergin olduğu iddiaları gündeme gelmişti.

İddialara dair The Sun’a konuşan Cuny şu ifadeleri kullandı:

“Prens Charles’ın hayal kırıklığına uğramasına şaşırmadım. Prens Harry çok ayrıcalıklı bir konumdaydı. Bir prens olarak yapması gerekeni gerçekleştirmek için doğmuştu. Ailesini yüzüstü bıraktı. Kraliyet ailesi içinde ırkçı birinin olduğunu iddia etmek şoke ediciydi. Prens William çıkıp bunun doğru olmadığını söylemek zorunda kaldı. Prens Harry çok zayıftı ve bu hiç de çekici değil.
Ayrıca, çiftin başlangıçta gözlerden uzak bir hayat sürme kararına saygı duyduğunu belirten aktris, daha sonra birçok röportaj vererek manşetlerden inmemelerini eleştirdi.”

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar