Connect with us

İngiltere

Meghan Markle’ın kristal kolyesinin gizli anlamı ne?

Markle’ın lapis lazuli taşından yapılma ışıltılı kolyesinin önemli bir anlamı var.

Published

on

James Corden’in “The Late Late Show” isimli programının Prens Harry’nin katıldığı bölüme FaceTime üzerinden dahil olan Meghan Markle’ın kristal kolyesi izleyenlerin dikkatini çekmişti.

Markle’ın lapis lazuli taşından yapılma ışıltılı kolyesinin önemli bir anlamı var. Kolye, Markle’ın arkadaşı Taryn Toomey’nin markası The Class’ın The Airelume koleksiyonunda yer alıyor.

Page Six’in haberine göre marka, söz konusu ürünü şu şekilde tanımlıyor:

“Lapis lazuli kişinin kendisini ifade etmesine ve iç gerçeğinin açığa çıkmasına yardımcı olur. Bu taş yaygın biçimde samimiyetin ve bilgeliğin simgesi olarak kabul ediliyor ve özellikle özgüvenini artırmaya ve iç sesiyle daha güçlü bir bağa ihtiyaç duyan herkes için yararlı.”

Kısa süre önce ABD’li ünlü televizyon sunucusu Oprah Winfrey’e yaptıkları açıklamalarla gündeme gelen Meghan Markle ve Prens Harry, Kraliyet ailesi içindeki çatlakların gün yüzüne çıkmasına neden olmuştu. Özellikle, Markle’ın Kraliyet’e yönelttiği ırkçılık iddiaları epey tartışma yaratmıştı.

“Markle’ın, aile içinde oğlu Archie’nin ten rengine dair endişe duyan isimlerin olduğunu söylemesinin ardından ABD’nin eski first lady’si Michelle Obama tartışmaya dahil olmuş ve şu ifadeleri kullanmıştı:

Yaşadıkları zor şeyleri düşündüğümde ailenin önemi aklıma geliyor ve bağışlanma için dua ediyorum. Zamanla bir noktada netlik, sevgi ve kararlılık olacağını umuyorum. Çünkü aileden daha önemli bir şey yok.

Daha önce de söylediğim gibi, ırk bu dünyada beyaz olmayan insanlar için yeni bir mesele değil ve bu yüzden (Markle’ın) duygularını işitmek ve bunların açıkça ifade edilmesi sürpriz değildi.”

çift zor bir dönemden geçtiklerini ve bu süreçte birbirlerine destek olduklarını belirtmişti.

Kaynak: Independent, Page Six, People

 

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar