Connect with us

İngiltere

‘Meghan Markle’ın projeleri Kraliçe Elizabeth tarafından engellendi’

Meghan and Harry: The Real Story adlı kitabıyla tanınan Kraliyet Ailesi uzmanı ve biyografi yazarı Lady Colin Campbell, çok konuşulacak bir iddia ortaya attı.

Published

on

By

Meghan Markle ile Prens Harry, ABD’de yeni hayatlarına başladılar. Fakat çiftle ilgili çarpıcı iddialar gelmeye devam ediyor. Son olarak Meghan and Harry: The Real Story adlı kitabıyla tanınan Kraliyet Ailesi uzmanı ve biyografi yazarı Lady Colin Campbell’nın ikili hakkındaki açıklamaları gündem oldu.

Campbell; Markle ile Prens’in ayrılık kararından önce bazı reklam anlaşmaları yapmaya çalıştığını ancak buna Kraliçe 2. Elizabeth tarafından izin çıkmadığını öne sürdü.

Daily Star gazetesine konuşan Campbell, İngiliz kraliyet ailesinden ayrılıp, ekonomik açıdan bağımsız olma kararında ise Meghan Markle’ın öncülük ettiğini savundu.

Meghan Markle ile ailenin geri kalan üyeleri arasındaki gerilimin, çiftin evliliğinden çok kısa bir süre sonra iyice ortaya çıktığını savunan yazar “Tüm aile ve özellikle de Kraliçe, çiftin Kraliyet Ailesi üyesi olmalarını kendi faydalarına kullanmalarına izin vermedi” dedi.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar