Connect with us

Magazin

Mehmet Akif Alakurt’tan olay Erkan Özerman açıklaması: “Erkan Bey yoklamasını çeker!”

‘Adanal’ı dizisiyle büyük üne kavuşan Mehmet Akif Alakurt, takipçisinin kendisine Erkan Özerman hakkında ‘yarışmacılara ahlaksız teklif’ iddialarını sorması üzerine verdiği cevapla olay oldu.

Published

on

By

Geçtiğimiz günlerde 34. Best Model of Turkey yarışmacılarının bazıları katıldıkları canlı yayında derece alabilmek için Erkan Özerman’ın ‘ahlaksız teklif’te bulunduğuna dair iddialarda bulunmuş ve Özerman’ın elinde pek çok ünlü modelin kaseti olduğu iddiası ortaya atılmıştı.

‘Best Smile’ güzeli seçilen Elmas Yılmaz’ın, birincinin önceden belli olduğu ve yarışmacılara ahlaksız tekliflerde bulunulduğu yönündeki açıklamaları gündeme oturdu.
Yılmaz açıklamasında, “Dereceye girecekler önceden belliydi, onlara ayrı otel odası tutuldu. Dereceye gireceği belli olanlar Erkan Özerman’a masaj yapmaya çağırıldı” gibi şoke edici iddialarda bulundu. Gündemden düşmeyen iddialara dair eski Best Model Mehmet Akif Alakurt’tan sosyal medya hesabı üzerinden dikkat çeken açıklama geldi.

Bir takipçisinin, “Abi, Best Model olayları nedir? Çocuklara ahlaksız teklif yapıldığı iddia ediliyor. O teklifi kabul edenler de derece alıyormuş.” mesajına cevap veren Alakurt, çarpıcı açıklamada bulundu.
“Herkes kendisine yakışır, kendisine uygun şekilde mesleğinde ilerler, para kazanır. Şundan emin olun, o işlere bulaşmadan da derece alanlar var. Erkan Bey yoklamasını çeker, potansiyel varsa ilerler. Bizim ve bildiğim bir çok sağlam arkadaşımızın tepkisi her zaman gülüp geçmek olmuştur.” dedi.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar