Connect with us

Magazin

Mehmet Ali Erbil estetik yaptırdı: Seda Sayan’a benzemeye geldim

Uzun süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden Mehmet Ali Erbil, bir estetik kliniğine girerken görüntülendi. Bu kez fizik tedaviye gelmediğini belirten Erbil, basın mensuplarıyla şakalaşırken keyfinin yerinde olduğu görüldü.

Published

on

Mehmet Ali Erbil, önceki gün bir estetik kliniğindeki randevusu için yardımcılarıyla Nişantaşı’nda görüntülendi. Henüz yardım almadan yürüyemediği görülen Erbil, şöförü ve kadın yardımcısının kollarında estetik merkezinin kapısına kadar ilerledi.

Erbil, kliniğin kapısında sağlık durumunu soran basan mensuplarının soruları üzerine eski günlerdeki gibi yine espriyi patlatıp, neşesinden bir şey kaybetmediğini gösterdi.

Erbil, “Fizik tedaviye mi geldiniz?” diye soran basın mensuplarına şakayla takılıp, geçtiğimiz günlerde Fransız askısı yaptırdığı yeni görüntüsüyle gündem olan Seda Sayan’a atıfta bulunup “Şükür arkadaşlar iyiyim, fizik tedaviye gelmedim. Seda Sayan’a benzemeye, estetiğe geldim” cevabını verdi.

Erbil’in yüzündeki kırışıklıkları gidermek estetik müdahale yaptırdığı öğrenilirken, sanatçının kullandığı otomobilinin ön camınındaki ‘FIFA ve TFF Görevli’ yazılı kartvizit gözlerden kaçmadı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar