Connect with us

Magazin

Mehmet Ali Erbil ve Seyhan Soylu Cumhurbaşkanı yüzünden sahnede kavga etti!

Bu yıl 35’incisi düzenlenen Best Model Türkiye Yarışmasının finalinde şovmen Mehmet Ali Erbil ve Seyhan Soylu kavga etti. Cumhurbaşkanını öven Soylu için Erbil, “Ne yazık ki Cumhurbaşkanını övmek kimlere kaldı” diyerek kavganın fitilini ateşledi.

Published

on

By

Ece Gürsel ve Gökay Kalaycıoğlu’nun sunuculuğunu üstlendiği gecede Ömür Gedik, Ege, Ozan Orhon ve İshak Akbay sahne aldı.

BİRİNCİ BELLİ OLDU

Almila Nur Özerman, Muammer Kapucuoğlu, Ümit Okur, Engin Koç ve Burhan Akdağ gibi isimlerin jüri koltuğunda oturduğu yarışmada birinciliği Büşra Karakaş-Emir Mayacı, ikinciliği Tuğçe Tekin-Attila Savaşan ve üçüncülüğü de Kübra Bolkent-Ferit Elaldı paylaştı.

SOYLU VE ERBİL SAHNEDE TARTIŞTI

Best Model yarışmasına Seyhan Soylu ve Mehmet Ali Erbil arasında yaşanan gerilim damgasını vurdu.

Yarışmada sahneye çıkan Seyhan Soylu, “Cumhurbaşkanı Erdoğan bu ülkede herkesin babası. Hep birlikte Türkiye’yiz” sözleriyle dikkat çekti.

O esnada Soylu’nun yanında bulunan Erbil, “Ne yazık ki Cumhurbaşkanını övmek kimlere kaldı” şeklinde bir çıkışta bulundu.

“SENİNLE AYNI HAVAYI SOLUMAK İSTEMİYORUM”

Erbil’in göndermesi üzerine yerinden kalkarak sahneye yaklaşan Seyhan Soylu, “Bana orada yalaka dedin buradaki herkes duydu. Bu ülkenin cumhurbaşkanı kim olursa olsun korumak zorundayız.

Sen ahlaktan bahsediyorsan; LGBT’yi kullandın. İnsanlara laf söyletip mazlum hale getirdin. Onları taşlatacak hale getirdin. Yazıklar olsun. Seninle aynı havayı solumak istemiyorum” diyerek şovmene yanıt verdi.

Geceyi organize eden Erkan Özerman ise, “Çok sinirliyim. Geceme gölge düşürdüler” diyerek isyan etti.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar