Connect with us

Magazin

Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen pişti oldu! Sessiz sedasız ayrıldılar

Oyuncu Melisa Şenolsun ve işletmeci Umut Evirgen, geçtiğimiz gece Cihangir’de yer alan bir mekanda pişti oldu. Geçtiğimiz sene aşk yaşayan ikili, mekan çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi.

Published

on

Şimdilerde ‘Masumlar Apartmanı’ adlı dizide rol alan Melisa Şenolsun, geçtiğimiz yıl aşk yaşadığı işletmeci Umut Evirgen ile Cihangir’de bir mekanda pişti oldu.

Sürpriz bir kararla yollarını ayıran Şenolsun ile Evirgen mekan çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Mekanı ilk terk eden Melisa Şenolsun oldu.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan oyuncu, “Kusura bakmayın alkollüyüm, Umut Bey’i gördüm denk geldim. Çok teşekkür ediyorum. ‘Masumlar Apartmanı’ dizim devam ediyor, hayatımda değişen bir şey yok bu yüzden sizin de koşturmanıza gerek yok” dedi.

Muhabirlerin “Aşk iddiaları çıkıyor hep sizin, hayatınızda biri var mı?” sorusuna Şenolsun, “Hayatımda kimse yok, size röportajımı verdim çok teşekkür ederim” diyerek kız arkadaşı ile birlikte uzaklaştı.

Güzel oyuncunun ardından mekandan çıkan Umut Evirgen’e; “Melisa Şenolsun ile pişti olması ve denk geldiniz mi?” sorulunca; Evirgen “Evet denk geldim, selam verdim tabii ki düşman değiliz” yanıtını verdi.

Tuba Büyüküstün ile ilişkisi evlilik yolunda ilerlerken ani bir kararla ayrılan Umut Evirgen, sonrasında yine oyuncu olan Melisa Şenolsun’a gönlünü kaptırmıştı. İlişkilerini sosyal medyadan da ilan eden çift, birkaç ay sonra ayrılık kararı almıştı.

İkili, ayrılık sonrası sosyal medya hesaplarından birbirini takip etmeyi bırakmıştı. Birlikte çekilen fotoğraflarını ilk etapta silmeyen Şenolsun, Evirgen’in adının Serenay Sarıkaya ile anılmasının ardından hesabından kaldırmıştı.

CNNTürk

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar