Connect with us

Magazin

Merve Boluğur, sevgilisi Erkan Şen’den ayrıldı

Şimdilerde oyunculuktan şarkıcılığa geçmeye hazırlanan Merve Boluğur, gündemden düşmüyor. Boluğur’un işletmeci Erkan Şen ile ayrılık yaşadığı iddia edildi. Merve Boluğur ve Erkan Şen ilişkisi yaklaşık iki aydır sürüyordu.

Published

on

Uzun süredir ekranlardan uzak olması nedeniyle oyunculuk kariyerinden çok Instagram gönderileriyle adından sıkça söz ettiren Merve Boluğur, son dönemde Erkan Şen ile yaşadığı aşkla gündeme geliyor.

Aradığı mutluluğu sonunda bulduğu tahmin edilen Merve Boluğur bu ilişkisinde de ayrılığı gördü. Çiftin ayrılığını, Instagram ele verdi.

Erkan Şen, sevgilisi Merve Boluğur’u Instagram hesabından takipten çıktı. Şen, ayrılık sonrası Kapadokya tatiline çıktı. İlişkinin diğer tarafındaki isim Merve Boluğur ise gecelerde görüldü. Çiftin ayrılık nedeniyse henüz belli olmadı.

Merve Boluğur, “Bana gerçekten çok değer veren bir adam. Fazla konuşmayı değil, yaşamayı seviyorum. Mutluyum, mutluluğum daim olsun, giderek katlanarak artsın. Birincisi bu… ikincisi; projelerimle ilintili isteklerim olur inşallah. Hatta oldu diyebiliriz.” ifadelerini kullanmıştı.

Birkaç gün önce de Erkan Şen, oyuncu sevgilisiyle fotoğrafını Instagram hesabının hikaye bölümünden yayınlamıştı. Şen’in kalp emojisi de eklediği karede; ikilinin neşesinin bir hayli yerinde olduğu gözlenmişti. 33 yaşındaki işletmecinin sweatshirt’ünde bulunan ruj izi ise dikkatlerden kaçmamıştı.

Geçtiğimiz günlerde yaptığı bir röportajda şarkı söylemek istediğini söyleyen 34 yaşındaki güzel, “Bazen ormana gidiyorum, sözler yazıyorum ve kendime ait bir parçayı seslendirmek istiyorum, bunu birlikte yapabiliriz” ifadelerini kullanmıştı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar