Connect with us

Magazin

Merve Boluğur yine Instagram’ı salladı!

Sosyal medya paylaşımları ve yaptığı açıklamalarla sık sık magazin gündeminde yer bulan Merve Boluğu’dan yeni pozlar geldi. Boluğur, su yeşili elbisesiyle takipçilerinin gözlerini kamaştırdı.

Published

on

Uzun bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Merve Boluğur, sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Instagram hesabını aktif kulananan Merve Boluğur’dan beğeni toplayan yeni pozlar geldi. Su yeşili saten elbisesiyle iddialı pozlar veren Boluğur’un art arda paylaştığı yeni fotoğrafları beğeni topladı.

“Yanlış bir yerde olmaktansa kendi dünyamda kalırım”

Kendi adını taşıyan YouTube kanalında özel açıklamalarda bulunan Boluğur, “İlişkileri iyi diye gözükenler taviz veriyorlar. Çok sabır gösterip kendini hiçe sayanlar var. Ben sırf bir şeyler gerçekleşsin diye orada duramıyorum. ‘Bir sevgilim var, el alem görsün, şu kadar parası var’ demiyorum. Yanlış bir yerde olmaktansa kendi dünyamda kalırım.”

“Kendime saygı konusunda okuduğum kitaplar çok yardımcı oldu. Psikiyatrlar yardımcı olabiliyor. Yaşadığım deneyimler, okuduğum kitaptaki karakterler de bir öğreti oluyor.”

“Kötü yorumları önemsemiyorum. Kendimi alanımı korumak önemli. Kontrolümde olmayan kısımla ilgimi kesiyorum.”

“Karşımızdaki insanı anlamaya yönelik hareket etmeliyiz. Mesela kaçan kovalanır bana çok çiçek alıyor diyebilirsin. Fakat o senin popülerliğin, güzelliğin için olabilir. O anki boşluktan olabilir. O insanı önemseyebildiğin zaman sağlam bir şeyler kurabilirsin.”

“Kendimi bir arı gibi düşünürsem erkeğin konmasını, erkeğin bulmasını istiyorum”

“Prensiplerim var. Kendi hayatımın başrolündeysem yorumumu da dilediğim gibi kaleme almak hakkım.”

“Erkeğin genetik yapısı ve yaratılışından ötürü fiziksel kuvveti var. Kadının evin içini düzenlediği, erkeğin dışarıyla ilgilendiği alanlar söz konusu. Kendimi bir arı gibi düşünürsem erkeğin konmasını, erkeğin bulmasını istiyorum.”

Hayalindeki mesleği açıkladı

“Hayalimdeki meslek sunuculuktu. Bu duygumu özgürlükle yaşadığım bir kanalım var.”

“Yürüyüşü koyuyorum spor olarak hayatıma. Yürürken hayatımla ilgili kararlar aşamasında iyi bir muhakeme oluyor. Özellikle yolda gördüğüm hayvanlarla iletişim kurmak beni besliyor.”

 

 

 

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar