Connect with us

Magazin

Merve Boluğur’dan kafa karıştıran sözler: Arı olsaydım erkeğin konmasını isterdim

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla her daim adını gündemde tutan Merve Boluğur, YouTube kanalında yayınladığı bir videoda ilişkilerden bahsederken, “Kendimi bir arı gibi düşünürsem erkeğin konmasını, erkeğin bulmasını istiyorum” dedi.

Published

on

By

Merve Boluğur, YouTube kanalında yayınladığı bir videoda ilişkilerden bahsetti. Geçen haftalarda yeni bir aşka yelken açan ancak sevgilisinin adını paylaşmayan 33 yaşındaki oyuncu, kafa karıştırıcı açıklamada bulundu.

“Yanlış bir yerde olmaktansa kendi dünyamda kalırım”

İlişkileri hakkında konuşan Boluğur, şunları söyledi:

-İlişkileri iyi diye gözükenler taviz veriyorlar. Çok sabır gösterip kendini hiçe sayanlar var. Ben sırf bir şeyler gerçekleşsin diye orada duramıyorum. ‘Bir sevgilim var, el alem görsün, şu kadar parası var’ demiyorum. Yanlış bir yerde olmaktansa kendi dünyamda kalırım. Kendime saygı konusunda okuduğum kitaplar çok yardımcı oldu. Psikiyatrlar yardımcı olabiliyor. Yaşadığım deneyimler, okuduğum kitaptaki karakterler de bir öğreti oluyor.

-Kötü yorumları önemsemiyorum. Kendimi alanımı korumak önemli. Kontrolümde olmayan kısımla ilgimi kesiyorum. Karşımızdaki insanı anlamaya yönelik hareket etmeliyiz. Mesela kaçan kovalanır bana çok çiçek alıyor diyebilirsin. Fakat o senin popülerliğin, güzelliğin için olabilir. O anki boşluktan olabilir. O insanı önemseyebildiğin zaman sağlam bir şeyler kurabilirsin. Prensiplerim var. Kendi hayatımın başrolündeysem yorumumu da dilediğim gibi kaleme almak hakkım.

Kendimi bir arı gibi düşünürsem erkeğin konmasını, erkeğin bulmasını istiyorum

-Erkeğin genetik yapısı ve yaratılışından ötürü fiziksel kuvveti var. Kadının evin içini düzenlediği, erkeğin dışarıyla ilgilendiği alanlar söz konusu. Kendimi bir arı gibi düşünürsem erkeğin konmasını, erkeğin bulmasını istiyorum. Hayalimdeki meslek sunuculuktu. Bu duygumu özgürlükle yaşadığım bir kanalım var. Yürüyüşü koyuyorum spor olarak hayatıma. Yürürken hayatımla ilgili kararlar aşamasında iyi bir muhakeme oluyor. Özellikle yolda gördüğüm hayvanlarla iletişim kurmak beni besliyor” açıklamalarında bulundu.

Kendi sağlığıyla da ilgili konuşan güzel oyuncu, “İnip kalkmalarım zaten meşhur. Çünkü popo kıvrımlarımı önemsiyorum. Hafif de kaslı bir görüntü. Fena değil. Sağlıklı bir bedenim var. Sürekli beraberiz ona saygı duyuyorum, iyi bakıyorum” dedi.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar