Connect with us

Magazin

Merve Özbey müjdeyi duyurdu: Fotoğrafa bakınca üç kişi görüyorsunuz ya öyle değil!

Ünlü şarkıcı Merve Özbey, 2020 yılının şubat ayında iş insanı Kenan Koçak ile evlendi. Bu mutlu evliliğinden bir de Elif Özüm adında kızı olan Merve Özbey’in ikinci kez hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Sanatçıdan ilk kez resmi açıklama geldi. İşte ünlü şarkıcının sosyal medyaya damga vuran o açıklaması…

Published

on

By

Ünlü şarkıcı Merve Özbey, 2020’de Kenan Koçak ile nikah masasına oturmuştu. Çift, geçtiğimiz yıl şubat ayında ise ilk çocukları Elif Özüm’e kavuşmuştu. Önceki gün çiftten, müjdeli bir haber geldi.

İKİNCİ KEZ ANNE OLUYOR
33 yaşındaki şarkıcı, ikinci kez anne olacağı haberini sosyal medya hesabından duyurdu. Eşi ve kızı ile evlerinin bahçesinde karların arasında verdiği pozu takipçileriyle paylaşan Merve Özbey, gönderisinde şu ifadelere yer verdi: “AİLEMİZ BÜYÜYOR” “Siz bu fotoğrafa bakınca yüzleri gülen üç kişi görüyorsunuz ya öyle değil… Görünmeyeni de bilin isterim. Sırtımı sevgisine dayadığım, elini hep omzumda hissettiğim yoldaşımla kurduğumuz yuvamız yeniden şenleniyor. Ömrümüze ömür katan Elif’ime kardeş geliyor. Ailemiz büyüyor. Şimdi bıraksanız sabaha kadar anlatırım yaşadığım heyecanı. Ama biliyorum ki ne desem eksik kalacak. “Anneler olmasa kim kimi severdi” diyen Gülten Akın’dan yardım alarak sevgimi ve sevincimi paylaşmak istedim. Kalbinden doğuran, yalnızca insana değil; kediye, köpeğe ve kuşlara yuva olmayı bilen tüm güzel yüreklerin varlığına şükrederek, sevgiyi yücelterek çoğalmamız umuduyla. Bin şükür…” İrem Derici, Demet Akalın, Derya Uluğ, Armağan Çağlayan, Bengü, Burcu Kara, Müjgan Koraltürk ve Çiğdem Batur gibi ünlü isimler, şarkıcının paylaşımına yaptıkları yorumlarla Özbey’i tebrik etti.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar