Connect with us

Türkiye

Meşale Bende sertifikası nereden alınır? 19 Mayıs Meşale Bende nedir, nasıl yapılır?

Meşale Bende meb.gov.tr! Milli Eğitim Bakanlığı ‘Meşale Bende’ uygulamasını duyurdu. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Meşale Bende etkinliği hayata geçirildi. MEB Meşale Bende uygulaması nasıl kullanılır?

Published

on

Geçtiğimiz gün 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle düzenlenen Meşale Bende etkinliği MEB Bakanı Ziya Selçuk tarafından yapılan açıklama ile duyurulmuştu. İsme özel düzenlenen sertifika şimdiden sosyal medyada popüler bir hale geldi. Öte yandan bu etkinliğe katılım sağlamak isteyen vatandaşlar “MEB ile 19 Mayıs Meşale Bende uygulaması nedir ve nasıl başvuru yapılır?” sorularına ait yanıtı araştırıyor.

MEŞALE BENDE UYGULAMASI NEDİR?

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 102’nci yıl dönümü dolayısıyla başlatılan “Meşale Bende” etkinliğine sosyal medya hesaplarından katılma çağrısı yaptı.

19 MAYIS MEŞALE BENDE UYGULAMASI NASIL KULLANILIR?

Bakanlığın http://mesalebende.meb.gov.tr/ adresine yer alan ad soyad alanı doldurularak ”indir” butonu tıklanır. Ardından bilgisayara kendi ismininiz ve soyadınız ile meşale bende kartı yüklenmiş olur. MEB’in hazırladığı meşale bende kartı #meşalebende etiketiyle sosyal medya hesaplarından paylaşılıyor.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar