Connect with us

Magazin

Mine Tugay çocukluk fotoğrafını paylaşıp, “Zorla yaptırılan şeyleri sevmem” dedi

Oyuncu Mine Tugay, sosyal medya hesabından kızgın ifadeyle çocukluk fotoğrafını paylaştı. İddialı Instagram paylaşımları ile sık sık gündeme gelen Tugay, “Zorla fotoğraf çektirmeye çalışıyorlardı” dedi.

Published

on

By

Medcezir, Çilek Kokusu, Paramparça ve Zalim İstanbul gibi dizilerde rol alan güzel oyuncu Mine Tugay, sosyal medyayı sık kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Her pozuyla sosyal medyaya damga vuran Mine Tugay, yeni paylaşımıyla yine dikkatleri üzerine topladı.
Ünlü oyuncu küçüklüğüne ait bir fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sundu. Tugay, sadece kendisinin değil, aynı zamanda ailesinin de eski ama değerli olan fotoğraflarını yayınladı.

Tugay annesinin fotoğrafının hemen altına, “Çocukken en büyük korkum annemi kaçırmalarıydı. Ama haksız mıymışım ya?” notunu ekledi.

Kendi küçüklük fotoğrafının altına ise, “Yaş 5,5, ilkokula başlamışım. Fotoğraf çektirmekten aşırı nefret ediyorum. Bu yüzden kızgın bir bireyim.”

“Zorla yaptırtılan şeyleri sevmem Bacak bacak üstüne atıp kaşlarımı çattığımı ve asla gülmediğimi çok net hatırlıyorum.” ifadelerini kullandı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar