Connect with us

Magazin

Murat Dalkılıç’ın yeni aşkı Hande Erçel’in yakın arkadaşı!

Hande Erçel ile Murat Dalkılıç, uzun süreli birlikteliğin ardından ilişkilerini noktalamıştı. Sonrasında Hande Erçel, mutluluğu Kerem Bürsin’de bulmuştu.

Published

on

Şimdi de sıra Murat Dalkılıç’ta… Murat Dalkılıç’ın, Hande Erçel’in yakın arkadaşı Sitare Akbaş adı anılıyor. Popçu Murat Dalkılıç, 2017 yılında iki yıl evli kaldığı Merve Boluğur’dan boşandı. Daha sonra magazin dünyasının reklam aşkı olarak gördüğü Hande Erçel’le ile olan birlikteliği de sona erdi. Dalkılıç, şimdilerde Erçel’in yakın arkadaşı Sitare Akbaş ile anılıyor.

Geçtiğimiz gün Yalıkavak Miya Beach’te sezonun ilk konserini veren popçu, konser öncesinde yeni bir aşka yelken açtığı dedikoduları dilden dile dolaştı.

Takvim’den Doğan Savaş’ın haberine göre; konseri izleyenler arasında oyuncu Sitare Akbaş’ın da olması ve ünlü oyuncunun tüm gün Dalkılıç’la göz göze şarkılar söylemesi aşk iddialarını alevlendirdi. Kısa bir süre önce ilişkinin startını veren popçu, şimdilik dedikodulara sessiz kalmayı tercih etti.

‘Hande çok özel bir kadın’

Hande Erçel ile birlikte “Sen Çal Kapımı” dizisinde rol bölge oyuncu Sitare Akbaş, bir zaman önce verdiği röportajda Hande Erçel ve Kerem Bürsin ile ilgili soruya “İkisini de pek fazla seviyorum ama… Natürel ben daha fazla Hande ile vakit geçiriyorum, sahnelerim onunla daha pozitif olduğu için diğer taraftan Hande, abimle yakın arkadaş, zaten tanıyorduk birbirimizi. Çok özel bir kadın aslında. O yüzden fazla mutluyum onunla çalıştığım için” ifadelerini kullanmıştı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar