Connect with us

Magazin

Mustafa Üstündağ’dan eski eşinin rol arkadaşına tehdit: O fotoğraf kalkacak, üzülürsün!

En son Bodrum’da yapılan otomobil yarışlarında karıştığı silahlı kavgayla adından söz ettiren Mustafa Üstündağ’ın mahkemelik olduğu eski eşi Ecem Özkaya’nın Gönül Dağı dizisindeki partneri Ferdi Sancar’ı da geçtiğimiz aylarda tehdit ettiği iddia edildi.

Published

on

By

TV100’de yayınlanan Magazin Hattı programının özel haberine göre, TRT1’in sevilen dizisi Gönül Dağı’nda “Sefer” karakterini canlandıran Ferdi Sancar, dizideki partneri Ecem Özkaya ile birlikte sosyal medyadan fotoğraf paylaştı.

Diziden bir sahneye ait olan bu kareyi gören Mustafa Üstündağ’ın ise Sancar’a sosyal medyadan küfürlü şu mesajları attığı iddia edildi: “Lan senin yolunu si… Bu bir tehdittir… Ya git şikayet et ya da senin… zzzzz… A…a k…m ya… oyuncusu…. 05… Beni ara. Aramazsan bu yazdığımı yayınlarım. Bu fotoğrafı kaldıracaksın. Biliyorsun, değil mi? Üzülürsün. Oğlum illaki uyanacaksın. Sana var ya… O fotoğraf kalkacak. Yandım oğlum, sen de yandın..”

Ferdi Sancar’dan geri dönüş alamayan Üstündağ, bu kez de dizinin yapımcısı Ferhat Eşsiz’i hedef aldığı da iddialar arasında. Eşsiz’i arayan ancak görüşemeyen Üstündağ, yapımcının küçük oğluyla fotoğrafını Instagram hikayesinde yayınladı ve üzerine “Kardeşim ararsın di mi? Aradım ulaşamadım. Yapımcı Emre yoğunluktan açamıyor telefonu. Beni arasana e mi” yazdı. Yine dönüş alamayınca da birkaç kez daha yapımcının çocuğunun fotoğrafını “Maşallah süphanallah dostum. Ararsın e mi” mesajıyla tekrar tekrar yayınladı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar