Connect with us

Magazin

Mutfağa giren Kıvanç Tatlıtuğ elleriyle hazırladı! Başak Dizer’den gelen yorum dikkat çekti

Uzun zamandır ekrandan uzak olan Kıvanç Tatlıtuğ, yokluğunu Instagram paylaşımlarıyla gidermeye çalışıyor. Son paylaşımıyla adeta sosyal medyayı sallayan Kıvanç Tatlıtuğ, aldığı eğitim sonrası mutfağa girerek elmalı turta yaptığı anları sosyal medya hesabından paylaştı. Tatlıtuğ’a, bebek bekleyen eşi Başak Dizer’den gelen yorum dikkatlerden kaçmadı.

Published

on

Eşi Başak Dizer Tatlıtuğ ile mutlu bir evliliği olan ve baba olmaya hazırlanan ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’dan Instagram hesabında yeni bir paylaşım geldi.

Profesyonel aşçılık eğitiminde dördüncü ayını tamamlamak üzere olan Kıvanç Tatlıtuğ, hünerlerini yaptığı paylaşımla ortaya koydu. Aşçılığa büyük ilgi duyan ve hobi olarak öğrenen Tatlıtuğ’a dakikalar içinde binlerce beğeni ve yorum geldi.

En dikkat çeken yorum ise Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer’den geldi. “Şekerci mi baban senin?” yazan Dizer, ilk bebeğini kucağına almak için gün sayıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çifti, bebek heyecanı yaşarken, firmalar arasında da adeta rekabet başladı. Minik Tatlıtuğ’a bebek bezinden pusete kadar birçok firmadan şimdiden teklifler geliyor.

Markalar reklamlarında minik Tatlıtuğ’u görmek isterken, beş aylık hamile olan Başak Dizer’in bir mobilya firmasından reklam teklifi aldığı konuşuluyor.

CNNtürk

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar