Connect with us

Magazin

Naomi Campbell: Kariyer için ruh eşimi feda ettim

İngiliz model iş kadını Naomi Campbell kariyeri için fedakarlıklarda bulunması gerektiğini hatta bu yüzden ruh eşiyle yollarını ayırmak zorunda kaldığı açıkladı.

Published

on

By

Model ve oyuncu Naomi Campbell yeni röportajında kendisi için ideal bir ilişki fikrini ikinci plana atarak kariyeri için önemli bir fedakarlıkta bulunduğunu söyledi.

The Cut’a konuşan 51 yaşındaki model, “Yaptığım fedakarlığın beni gerçekten anlayacak bir ruh eşi olduğunu söyleyebilirim” dedi.

Hayatı boyunca hiç evlenmeyen Campbell “Güçlüyüm ama hassasım da. İlişkilerde taviz vermem gerektiğini biliyorum” dedi.

Halihazırda Campbell bekar olsa da geçmişte epey ünlü isimlerle ilişki yaşadı. Model 1993’te U2 grubunun basçısı Adam Clayton ile daha sonda ise İtalyan işadamı Flavio Briatore’yle nişanlandı. İkili 4 yıllık birlikteliğin ardından 2002’de ayrıldı.

Campbell’ın ismi Leonardo DiCaprio, Usher ve Robert De Niro gibi isimlerle de anılmıştı. Uzun süreli romantik bir ilişkisi olmasa da Campbell bu yıl hep istediği anneliğe kavuştuğunu açıkladı.

Britanyalı ünlü model mayısta anne olduğunu duyurdu. Campbell’ın bebeği gerçekten kendisinin mi doğurduğu yoksa taşıyıcı anne sayesinde mi ebeveyn olduğuysa tam olarak bilinmiyor. The Sun’ın Campbell’ın yaklaşık iki yıldır Amerikalı bir sevgilisi olduğunu iddia etmişti.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar