Connect with us

Magazin

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu aynı projede buluşuyor

“Sefirin Kızı” dizisinin ardından setlere ara veren Neslihan Atagül, TMC Film’in Star için çekeceği “Gecenin Ucunda” dizisinde başrol oynayacak. Atagül’ün eşi Kadir Doğulu’da bu projede yer alacak.

Published

on

“Sefirin Kızı” dizisinin ardından setlere ara veren Neslihan Atagül, TMC Film’in Star için çekeceği “Gecenin Ucunda” dizisinde başrol oynayacak.

EŞİYLE AYNI PROJEDE YER ALACAK

Yeni yayın döneminde ekrana gelecek olan ‘Gecenin Ucunda’ adlı dizisiyle ilgili sürpriz olduğu ortaya çıktı. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Neslihan Atagül’ün Alim Yapım adıyla yapım şirketi kuran eşi Kadir Doğulu da bu projede yer alacak. Doğulu eşinin yeni projesine yapım ortağı oldu.

Ünlü çift, bir döneme damgasını vuran ‘Fatih Harbiye’ dizisinde birlikte rol almışlardı.

SEYİRCİYİ EKRANA KİLİTLEYECEK

Öte yandan diziyi aynı zamanda yazdığı romanlarla da dikkatleri üzerine çeken Başar Başaran ve Emre Özdur kaleme alıyor. İki başarılı yazar, erkek egemen edebiyat dünyasında değeri çok geç anlaşılan kadın yazarlarımızdan Peride Celal’in eseri üzerinde büyük emek vererek uzun zamandır çalışıyor.

Başaran ve Özdur 1960 yılında geçen eseri günümüze uyarladı. Çok güçlü bir kadının etkileyici bir maceraya dönüşen hikâyesini ele alan ikili, 60’lardaki öykü günümüzde geçse nasıl olurdu sorusunun cevabını ararken insana dair arzu ve çelişkilerin hiç değişmediğini bir kez daha seyirciye sunacak.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar