Connect with us

Magazin

Nesrin Cavadzade: Hedeflerim arasında Zen Budist olmak var

Nesrin Cavadzade, bir dergiye verdiği röportajda, “Kendime koyduğum hedefler arasında Zen Budist olmak var. Nefes al ve ver bunun farkında ol, yaşamaktan neşe duy. Şaka bir yana; huzurlu, sağlıklı ve mutluysan çok az şeye ihtiyacın vardır” açıklamasını yaptı.

Published

on

Nesrin Cavadzade, Hello dergisine röportaj verdi. “Kendime koyduğum hedefler arasında Zen Budist olmak var. Nefes al ve ver bunun farkında ol, yaşamaktan neşe duy. Şaka bir yana; huzurlu, sağlıklı ve mutluysan çok az şeye ihtiyacın vardır. Çılgın hedeflerim yok” dedi.

Nesrin Cavadzade, Hello dergisine röportaj verdi

İşte oyuncunun açıklamaları:

“Fazla fevriyim. Bu yönümü törpülemeye çalışıyorum. Çalışkan, merhametli ve vicdanlı bir kadınım. Hiçbir zaman bir grubun parçası olmadım. Kolektif bir şekilde hareket etmeyi cazip bulmadım. Bireysel biriyim. Kendimi diken üzerinde izliyorum hep. Hatalarım gözüme çok çarpıyor. Kendime karşı çok acımasızım. Yeteneğimi dışarıda bırıkırsam, geriye küçük ve mütevazı bir yaşantı kalıyor. Kadınla erkek hâlâ eşit değil. Pısıp sinmek, başına geleni kabullenmek yerine son nefesime kadar mücadele edeceğim. Kendime koyduğum hedefler arasında Zen Budist olmak var. Nefes al ve ver bunun farkında ol, yaşamaktan neşe duy. Şaka bir yana; huzurlu, sağlıklı ve mutluysan çok az şeye ihtiyacın vardır. Çılgın hedeflerim yok” dedi.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar