Connect with us

Magazin

Netflix, olaylı dizisi The Crown için yeni afişlerini yayınladı

Kraliçe Elizabeth’in ölümüyle beraber yeniden popüler hale gelen Netflix dizisi The Crown’dan yeni afişler yayınlandı. Afişlerdeki Kraliçe ile Prens Charles’a sırtını dönen Prenses Diana görüntüsü ise dikkat çekti.

Published

on

By

Netflix’in popüler dizilerinden biri olan The Crown, 5. sezonu için gün sayarken hayranları heyecanlandıracak yeni posterler de yayınlandı. Platformun paylaştığı afişte; Kraliçe ve Prens Charles’a sırtını dönmüş Prenses Diana görüntüsü ve üçlünün önünde durduğu duvardaki çatlak izleyicilerin gözünden kaçmadı.

Platformun paylaştığı yeni afiş, Kraliyet Ailesi ile arasını biraz daha açacak gibi duruyor. Bir süredir platformun başı, ailenin yapıma karşı tepkili duruşuyla dertte.

Ancak yeni afişler, herkesin belki de en çok merak ettiği; Prenses Diana döneminin dizide yeniden canlandırılacağına dair bir işaret oldu.

5. sezon afişlerinde Dodi ve Mohammed Al-Fayed de görüldü. Dodi Al-Fayed rolünde Khalid Abdalla ve Dodi’nin babası Mohammed Al-Fayed rolünde Salim Daw yer alıyor. Ayrıca 5. sezonda Prenses Margaret rolünde Lesley Manville de yer alıyor. Marcia Warren, Kraliçe Anne’yi oynuyor. Olivia Williams, ise Camilla Parker Bowles’ı canlandırıyor.

The Crown’un yeni sezonu 9 Kasım’da yayında olacak.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar