Connect with us

Magazin

Nicole Kidman, Tom Cruise’la evliliğine dair konuştu: “Medyaya bunu ben sunmuştum”

Hollywood’un deneyimli yıldızı Nicole Kidman birlikte oldukları dönemde eski eşi Tom Cruise’la medyanın büyük ilgi gösterdiği evliliklerine dair konuştu. 

Published

on

By

Hem 54 yaşındaki Kidman hem de 59 yaşındaki Cruise 11 yıllık evliliklerine dair nadiren konuşsa da ünlü aktris yeni röportajında çiftin o dönem etrafını çevreleyen medya çılgınlığına değindi.

Harper’s Bazaar’a verdiği röportajda Kidman o dönem ilişkilerine yönelik medya ilgisinden bunalıp bunalmadığına dair soruya da cevap verdi.

Cruise ve kendisinin karşı karşıya kaldığı abartılı ilgiye dair Kidman gülerek, “Gençtim. Sanırım medyaya bunu ben sunmuştum” ifadelerini kullandı.

Belki biraz daha endişeli hale geldim ama her zaman mümkün olduğunca açık olmaya çalıştım. Ben sadece dünyada bu şekilde yaşamayı tercih ettim.

Kidman sözlerini şu ifadelerle sürdürdü: Bazen ihtiyatlıyımdır ve incindim ama aynı zamanda dikenli, kapalı bir yaklaşımdansa sıcak bir yaklaşımı tercih ederim. Eşim Keith Urban’la tanıştığımda, ‘Kalbin nasıl?’ diye sormuştu. Ben de galiba, ‘Açık’ dedim.

Kidman ve Cruise 1990’da evlenmiş ve 2001’de ayrılmıştı. İkilinin 26 yaşında Connor ve 28 yaşında Isabella isimlerinde iki çocuğu bulunuyor.

Geçen yıl New York Times’a verdiği röportajda Kidman, 1999 yapımı Gözü Tamamen Kapalı’nın (Eyes Wide Shut) çekimleri sırasında Cruise’la “mutlu bir evliliklerinin” olduğunu söylemişti. Stanley Kubrick’in yönetmenliğini yaptığı filmde ikili, evli bir çifti canlandırmıştı.

Kaynak: Independent Türkçe

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar