Connect with us

Magazin

Nilperi Şahinkaya: “Evliliğe inancım yok”

1.5 yıldır heykeltıraş Emre Yusufi ile aşk yaşayan oyuncu Nilperi Şahinkaya, YouTube’daki ‘Buralarda Neler Dönüyor’ programına ilginç sorulara cesur cevaplar verdi.

Published

on

By

Sevgilimden evlenme teklifi alsam şu an kabul edemem. Evlilik beni korkutuyor. Annem babam dahil iyi bir evlilik modelim olmadı. Herkes boşanıyor. Evliliğe inancım yok. Bir partnerim olsun ömür boyu birlikte yaşayalım. Sanki imza her şeyi bozacakmış gibi geliyor.

Sevgililerimin iyi bir aileden gelmesi önemli. Hepsi de öyleydi. Yetişme tarzlarına bakınca aileden kaynaklı sevmiş olduğumu anlıyorum. Terbiye çok mühim.

İYİ SOHBET ÖNSEVİŞMEDİR

Beni en çok zeka tahrik eder. İyi bir sohbet bence iyi bir ön sevişmedir. Karşındaki adam zeki olacak. Zeki espriler yapacak. Öyle şeyler beni tahrik ediyor.

Karşı cinsin ilk omuzlarına bakarım. Heybet seviyorum. Omuzlar geniş mi diye bakarım. Eller de çok önemli. Omuzla yarışabilir.

Bir ara Tinder’da hesap açtım. Çok düzgün, mimar bir beyefendi ile birkaç kere buluştuk. Ama ben biraz tesadüfler silsilesi, romantizm istiyorum. Bir türlü etkilenemedim.

GERGİNLİKTEN TİTREDİM

‘Yaşamayanlar’da Kerem Bürsin ile 2 vampir olarak sevişme sahnemiz vardı. Yönetmen ‘Dişlerini göster’ diyor. Bir yandan sevişiyoruz, bir yandan diş. Bir türlü olmadı. Gerginlikten titredim.

Ben hep yılanı oynuyorum. Oradan ekmeğimi kazanıyorum. En büyük pişmanlığım sırtımda ve belimdeki iki kocaman dövme. Büyük kısmı siyaha boyalı. Setlerde sorun oluyor, yönetmenlerden hep azar işitirim.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar