Connect with us

Magazin

Nilperi Şahinkaya: Utanç verici…

Nilperi Şahinkaya, 3 yıldır birlikte olduğu Emre Yusufi ile ilişkisini anlattı. Şahinkaya “Tüm ikili ilişkilerde ben problem çözen tarafım. Çünkü çözüm odaklıyım. Geçip gitmiş bir duruma söylenerek vakit kaybetmek yerine, çözüm ararım” dedi.

Published

on

Nilperi Şahinkaya, Şamdan Plus dergisine röportaj verdi. Şunları söyledi:

Erkek arkadaşım Emre’nin zevkli olması, bir sanatçıyla olmanın en güzel tarafı bence. O hep, her şeyin en güzelini tercih eder. Çok duyarlıdır. Aşıkken daha cesur olurum. Tüm ikili ilişkilerde ben sorun çözen tarafım. Geçip bitmiş tatsız bir duruma boşu boşuna söylenerek vakit kaybetmek istemem. Ama karşımdaki yardımcı olmuyorsa çok sinirlenirim. Genelde en karanlık yüzüm o anlarda çıkıyor! Bir şeyler izlemeden uyuyamam. Çok utanç verici çünkü şöyle şeyler izliyorum; mesela bir kadın, bir şeyler fısıldayarak size sözde makyaj yapıyor. Yani kameraya makyaj yapıyor, siz de izlediğiniz için size yapılıyormuş gibi oluyor ve bu benim uykumu getiren tek şey!

Nilperi Şahinkaya, “”Annemin ‘Şu Dağın Ardı İran’ isimli enfes bir otobiyografik kitabı var. Çok güzel film senaryosu olur. O filmde annemle oynamayı çok isterim” dedi.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar