Connect with us

Magazin

Nişan kıyafetine köpeği pisledi

İbrahim Tatlıses’in şarkıcı kızı Dilan Çıtak Tatlıses ve Levent Dörter nişanlandı. Nişan pastasını kestikten sonra pistte dans ederken, Dilan Çıtak Tatlıses’in elbisesine köpeği pisledi.

Published

on

Bir dargın bir barışık aşıklar Dilan Çıtak Tatlıses ile Levent Dörter, 2020 yılının eylül ayında nikah masasına oturacaklarını söylemiş ancak koronavirüs pandemisi nedeniyle düğünü ertelemişlerdi.

41 yaşındaki Levent Dörter, düğünü ertelemeleriyle ilgili, “Bir imzalık işimiz var, o imzayı da en güzel anda, moraller yerine geldiğinde sizleri de şahit yaparak atmak istiyoruz” açıklamasını yapmıştı.

Uzun yıllardır beraber olan Dilan Çıtak Tatlıses ile Levent Dörter çifti hayatlarını birleştirme kararı aldı. İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, dört yıllık sevgilisi şarkıcı Levent Dörter ile önceki akşam Villa Polonez’de nişanlandı. Yüzükler takıldıktan sonra nişanlısını öpmek isteyen Levent Dörter’e İbrahim Tatlıses engel olarak öpmesini istemedi.

Nişan pastasını kestikten sonra pistte dans eden çiftin başına talihsiz bir olay geldi.

Dilan Çıtak Tatlıses’in elbisesinin üzerine köpek işedi. Şok olan şarkıcı, “Gözüm gibi baktığım elbisem ama tek kızamayacağım şey köpekti. Köpek benim en hassas noktam. O yaptı, şimdi ben buna nasıl kızayım?” diyerek şaşkınlığını dile getirdi.

Foto: CNN Türk

Basın mensuplarının da sorularına yanıt veren çiftten Dilan Çıtak, “Düğün gibi nişan oldu. Çok fazla hayal kurduk, pandemi girdi araya. Bütün sevdiklerimiz yanımızda olsun, babamla barışalım. Anneannem, Levent’in annesi ve benim Cem babam eksik ama inşallah eylül ayında hep beraber olacağız” diyerek duygularını dile getirdi.

Levent Dörter, “İbrahim Tatlıses’ten kız istemenin zorlukları vardı. Ama sevdi beni evladı gibi, o zorlukları aştım” diye konuştu

Kızı Dilan Çıtak Tatlıses’in nişan yüzüklerini takan İbrahim Tatlıses, gazetecilere “Mutlu musunuz?” diye sormayın bana diyerek takıldı. Tatlıses, “Her babaya ne sorulursa sorulsun böyle bir günde mutluyum der. Çok mutluyum, Levent’te çok düzgün, terbiyeli bir çocuk. Ben de bir baba olarak elimden ne geliyorsa yapacağım tabiki. Düğünde görüşürüz” diyerek duygularını dile getirdi.

 

 

 

 

Haber: CNN Türk

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar