Connect with us

Magazin

Nişandan 15 gün sonra ayrıldılar!

Ferdi Tayfur ile Necla Nazır’ın kızları Tuğçe Tayfur, 15 gün önce nişanlandığı sevgilisi Burak Kalfa ile yollarını ayırdı

Published

on

By

Ferdi Tayfur ile Necla Nazır’ın kızları Tuğçe Tayfur, sevgilisi Burak Kalfa’dan evlenme teklifi almıştı. Çift, 15 gün önce arasında gerçekleşen sade bir tören ile nişanlanmıştı.

AYRILDILAR

Evlilik yolunda ilerleyen Tayfur ile Kalfa’nın ilişkisi hakkında beklenmedik bir gelişme yaşandı. Nikah masasına oturmaya hazırlanan ikili, yollarını ayırdı. Çift, birbirlerini sosyal medyadan da sildi.

“İLİŞKİMİZ SAYGI ÇERÇEVESİNDE BİTMİŞTİR”

Kalfa, daha sonra konuyla alakalı sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Burak Kalfa, “Hakkımızda çıkan haberler doğrudur. Tuğçe Tayfur Hanım ile ilişkimiz saygı çerçevesinde bitmiştir. Gönlü, yüreği, bahtı açık olsun” dedi.

Tayfur ise suskunluğunu koruyor.

FERDİ TAYFUR TÖRENE KATILMAMIŞTI

Öte yandan Tuğçe Tayfur, nişan fotoğraflarını takipçileriyle paylaşmıştı. Aile bireylerinin yer aldığı karelerde Ferdi Tayfur’un olmaması dikkatlerden kaçmadı.

BİR OĞLU VAR

Tuğçe Tayfur, 2009–2010 arasında Tolga Ertuğrul ile, 2012–2019 yılları arasında ise Taner Şafak ile evlilik yaşamıştı. Tayfur’un, Şafak ile beraberliğinden bir oğlu dünyaya gelmişti.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar