Connect with us

Magazin

Nur Sürer’den şok eden Sezen Aksu açıklaması

Usta oyuncu Nur Sürer, 1985 yılında ‘Yılanların Öcü’nde birlikte oynadığı Fatma Girik’in ölümüyle ilgili konuştu. Sürer, Sezen Aksu’nun şarkı sözleri nedeniyle linç edilmesine de değindi. Sürer, “Hz. Adem’i peygamber gibi sahiplenmek doğru değil” diyerek dikkat çekti. İşte detaylar…

Published

on

Nur Sürer, “En son 15 gün önce görüştük. Bizim üzerimizden elini hiç çekmedi. Gerçek dostun ne olduğunu ondan öğrendim. Sinemada kazandığım dostlardan biri Fatma Girik diğeri ise Müjde Ar. Bir yanımız eksik kaldı. Dünyanın en güzel gözlü kadınını kaybettik.” dedi.

“SÜREKLİ KONUŞUYORDUK”

Sürer, “Acı haberi ilk duyduğunda ne hissettiniz?” sorusuna, “Sabah çok erken sete kalktım. Duyunca o gün çalışmadım. Ertesi gün de cenaze için Bodrum’a gitmem gerekiyordu. Vasiyeti Memduh Ün’ün yanında gömülmek. Çok acılıyız, sinema bir çınarını kaybetti. Bodrum’a yerleştikten sonra da sürekli konuşurduk. Fato’yu kaybettiğim için çok üzgünüm.” dedi.

Nur Sürer, Sezen Aksu’nun şarkı sözleri nedeniyle linç edilmesine de değindi.

“PEYGAMBER GİBİ SAHİPLENMEK DOĞRU DEĞİL”

Usta oyuncu, “ Sezen Aksu’nun yanındayız. 5 yıl önce yazdığı bir şey için kimseden korkmuyoruz, kimseden çekinmiyoruz. Sezen Aksu kahraman bir insan. Gerçek din adamları da televizyonlarda açıkladı. Hz. Adem ilk insan ama peygamber gibi sahiplenmek doğru değil. Sezen Aksu benim arkadaşım olmasa da yanında olurdum. Haksızlıklara karşı susan bir insan değilim. Sezen Aksu’nun bir şarkısının dokunmadığı insan var mıdır? Çok önemli bir insan, herkesin bilmesi gerekiyor.” ifadelerini kullandı.

‘Camdaki Kız’ dizisinin çekimleri hakkında yöneltilen soruya, “Güzel gidiyor, beğenildi. İlk defa böyle bir rol olduğu için biraz zorluyor beni. Feride karakteri benim karakterimin çok dışında bir kişi.” diyerek yürüyüşüne devam etti.

Snobmagazin

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar