Connect with us

Magazin

Nurgül Yeşilçay sevenlerini korkuttu: Sahnede bayıldı

Nurgül Yeşilçay’ın yaşadığı sağlık sorunu sevenlerini korkuttu. Yeşilçay, rol aldığı ‘Bir Barda Bir Gece’ oyununun sahnelendiği sırada baygınlık geçirdi.

Published

on

Geçtiğimiz aylarda ‘Son Nefesime Kadar’ isimli dizinin setinde trafik kazası geçiren Nurgül Yeşilçay, şimdide rol aldığı ‘Bir Barda Bir Gece’ isimli tiyatro oyunun sahnesinde baygınlık geçirdi. Nurgül Yeşilçay’ın yaşadığı bu sağlık sorunu sevenlerini korkuttu.

Bir süredir Afra Saraçoğlu’yla beraber sahnelediği ‘Bir Barda Bir Gece’ isimli tiyatro oyunu ile izleyici karşısına çıkan Nurgül Yeşilçay, sahnede yaşadığı sağlık sorunuyla sevenlerini korkuttu.

Yeşilçay, oyunun önceki gün DasDas’ta saat 17.00’deki gösteriminde baygınlık geçirdi. Yoğun iş temposuna dayanamayan oyuncu, performansın ilk dakikalarında bir anda yere yığılınca, hemen kulise götürüldü.

Tiyatro severlerin şoka girdiği anlardan hemen sonra ara verildi. Mekandaki sağlık görevlileri tarafından ilk müdahalesi yapılan oyuncunun, tansiyonunun düştüğü ortaya çıktı.

Yeşilçay’ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, oyunun iki günlük gösterimleri tedbir amaçlı ileri bir tarihe ertelendi.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar